5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Adem’in Eli izle 2018 yerli film

Adem’in Eli izle 2018 yerli film
Adem’in Eli 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Adem’in Eli filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Adem’in Eli Film Konusu


Film, on yaşındaki Mustafa'nın, öğretmeni Murat'ın verdiği resim yapma ödevini yerine getirmek için gösterdiği çabanın öyküsünü anlatır. Mustafa, gördüğü en güzel "şey"in resmini yapmayı amaçlar, çünkü öğretmeni bunu istemiştir. Mustafa, köyü bisikletle gezerek insanları ve doğayı izler. Bu "özel" görüntüyü arar. Ayrıca yeni kaybettiği babasının yokluğunu annesi, dedesi ve ninesi ile paylaşmaktadır. Üniversitedeki resim hocalığını bırakıp köydeki ilkokul öğrencilerine resim eğitimi veren Murat Öğretmen de Mustafa'nın bu çabasına bir öğrenci gibi ortak olur. Film, bu iki öğrenciye üçüncü bir öğrenci olarak katılır, sinemanın "en güzel, en anlamlı, en izlemeye değer görüntüyü üretme" hedefini sorgular, kendi öyküsü ve sinematografisi üzerinden sinema dili üzerine düşünmeyi önerir.
Adem’in Eli izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Adem’in Eli full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Adem’in Eli Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Yerli
  • İZLENME: 25
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı