1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ailecek Şaşkınız izle 2018 HD

-

Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız izle 2018 HD
Ailecek Şaşkınız 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ailecek Şaşkınız filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ailecek Şaşkınız Film Konusu

Komedi türünde olan filmde Ferhat zengin şımarık bir çocuktur. Babası şirketi Ferhat’a bırakıp emekliye ayrılır. Ferhat çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda şirketinde müdür olan Gökhan’la şirketi yönetmeye başlar fakat biraz sert kurallar uygularlar.
Evde ihaleye hazırlandıkları sırada eve hırsız girdiğini fark edip polis çağırırlar ve Ferhat polis memuru Elif’e ilk görüşte aşık olur. Daha sonraki hamlelerini hep Elif’i etkilemek için atar. Sert bir polis memuru olan Elif restaurant sahibi birinin kızıdır.
Ferhat’ı tanıyan babası zengin olduğunu öğrenince kızının Ferhat’la evlenmesini ister ve komik olaylar başka bir tarafta da devam eder. Elif’i etkilemek için Ferhat’ın yapamayacağı şey yoktur. Sonunda kendisini değiştirmeye karar verir.
Ailecek Şaşkınız izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Ailecek Şaşkınız full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Ailecek Şaşkınız Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Aile , Komedi , Yerli
  •  Süre: 113 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 68
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı