5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Akıllı Balık izle 2020

-

Shark School

Akıllı Balık izle 2020
Akıllı Balık 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Akıllı Balık filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Akıllı Balık Film Konusu


Akıllı Balık animasyon filminde balık okuluna giderek eğitim almaya başlayan iki genç balığın başına gelen olaylar konu ediniyor. Genç balıklar, denizler altında yaşayan canlılar hakkında bilgileri merak ederler. Bu bilgileri nereden edinebileceklerini araştıran genç balıklara büyükleri balık okulunu tavsiye ederler. Büyüklerinin sözünü dinleyerek balık okuluna gitmeye başlayan genç balıklar her gün yeni bilgiler öğrenmeye başlarlar.
Okullarını ve öğretmenlerini çok seven genç balıklar gün geçtikçe bilgilerini arttırmaya başlarlar. Daha önce gördükleri ama haklarında çok fazla şey bilmedikleri balıkları tanıma fırsatı edinirler. Bilgilerinin arttıklarının farkına varan genç balıklar deniz altında kendilerini bekleyen tehlikeleri de kötü tecrübeler yaşamadan öğrenmiş olurlar. Öğretmenlerini çok seven genç balıklar köpek balıkları, mürekkep balığı, palyaço balığı gibi bir sürü balık türü hakkında çok geniş bilgiler edinirler. Genç balıklar artık büyümeye ve deniz altında istedikleri gibi seyahat etmeye hazırdırlar. Bu seyahatleri sırasında okulda öğrendikleri bilgileri uygulamalı olarak görme fırsatı edinirler. Aileleri de genç balıkların okulda başarılı olup kendilerini hayatın güçlüklerine hazırlamalarından dolayı oldukça memnundurlar. Genç balıkların deniz altındaki canlılarla olan maceralarının anlatıldığı Akıllı Balık animasyon filminin en dikkat çekici özelliği çocuklara balıkları doğru ve bilimsel şekliyle öğretmesi olarak değerlendiriliyor.
Akıllı Balık izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Akıllı Balık full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Akıllı Balık Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Ülke:
  • İZLENME: 36
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı