Akıllı Balık izle 2020
Tüm Bilgiler
Akıllı Balık izle 2020 Animasyon, Türkçe Dublaj 
Türkçe Dublaj
Akıllı Balık 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Akıllı Balık filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Akıllı Balık Film KonusuAkıllı Balık animasyon filminde balık okuluna giderek eğitim almaya başlayan iki genç balığın başına gelen olaylar konu ediniyor. Genç balıklar, denizler altında yaşayan canlılar hakkında bilgileri merak ederler. Bu bilgileri nereden edinebileceklerini araştıran genç balıklara büyükleri balık okulunu tavsiye ederler. Büyüklerinin sözünü dinleyerek balık okuluna gitmeye başlayan genç balıklar her gün yeni bilgiler öğrenmeye başlarlar.Okullarını ve öğretmenlerini çok seven genç balıklar gün geçtikçe bilgilerini arttırmaya başlarlar. Daha önce gördükleri ama haklarında çok fazla şey bilmedikleri balıkları tanıma fırsatı edinirler. Bilgilerinin arttıklarının farkına varan genç balıklar deniz altında kendilerini bekleyen tehlikeleri de kötü tecrübeler yaşamadan öğrenmiş olurlar. Öğretmenlerini çok seven genç balıklar köpek balıkları, mürekkep balığı, palyaço balığı gibi bir sürü balık türü hakkında çok geniş bilgiler edinirler. Genç balıklar artık büyümeye ve deniz altında istedikleri gibi seyahat etmeye hazırdırlar. Bu seyahatleri sırasında okulda öğrendikleri bilgileri uygulamalı olarak görme fırsatı edinirler. Aileleri de genç balıkların okulda başarılı olup kendilerini hayatın güçlüklerine hazırlamalarından dolayı oldukça memnundurlar. Genç balıkların deniz altındaki canlılarla olan maceralarının anlatıldığı Akıllı Balık animasyon filminin en dikkat çekici özelliği çocuklara balıkları doğru ve bilimsel şekliyle öğretmesi olarak değerlendiriliyor.Akıllı Balık izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Akıllı Balık full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Akıllı Balık Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 2.8
 • 15
 • 0
Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları izle 2018 Full
Tüm Bilgiler
Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları izle 2018 Full Animasyon, Macera 
Türkçe Dublaj
Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları Film KonusuKrash ve arkadaşları zaman içinde yolculuk yaparak destansı maceralara atılırlar. Yaptıkları çılgın işler nedeni ile geçmiş ve gelecek zamanda işlerin karışmasına neden olan kahramanlarımız bu durumu düzeltmek için yaptıkları tüm faaliyetleri tek tek yeniden dizayn etmek zorunda kalırlar.Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • Rusya
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 126
 • 0
The One and Only Ivan izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
The One and Only Ivan izle 2020 Full hd Animasyon, Macera 
Türkçe Altyazı
The One and Only Ivan 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The One and Only Ivan filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.The One and Only Ivan Film KonusuFilm, bir alışveriş merkezinin hayvanat bahçesinde bulunan üç hayvanın hikayesini izleyenlerine aktarıyor. Stella adındaki bir fil ve sokak köpeği Bob ile aynı kafeste yaşayan bir gorilin hayatı, Ruby adlı bebek filin hayatlarına dahil olmasıyla kökünden değişir. Ivan, bebek fil sayesinde önceki hayatını yeniden keşfedecek, onu istismarcı sahibinden uzaklaştırabilmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.The One and Only Ivan izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The One and Only Ivan full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The One and Only Ivan Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 260
 • 0
Animasyon filmleri izle, en son vizyona giren animasyon filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.