5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film

-

Araf 4 Meryem

Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film
Araf 4 Meryem 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Araf 4 Meryem filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Araf 4 Meryem Film Konusu


Korku dolu hikayesi ile dikkat çeken devam filmi Araf 4'de, Mesleğinin ilk yılında olan çiçeği burnunda Meryem Öğretmen, meslektaşı olduğu Güzide ve Güzide’nin teyzesi Nurten ve onun iki çocuğu ile birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. İlk başlarda her şey yolundadır. Lakin aradan geçen kısa süre sonrasında Meryem, evde tuhaf olaylara şahit olur. Yaşadıklarının psikolojik olduğunu düşünür. Fakat kendisinin yaşadıklarını Güzide’nin de yaşamaya başladığını öğrenmesiyle ikili çözüm yolu aramaya başlarlar. Bilmedikleri çok önemli bir husus vardır. O da tüm bunlardan haberdar olan Nurten’in işin arkasın var olmasıdır. Nurten geçmişinde yaptığı bazı şeylerin bedelini bu kızlara ödetme derdindedir.
Araf 4 Meryem izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Araf 4 Meryem full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Araf 4 Meryem Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Gizem , Korku , Yerli
  •  Süre: 83 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 24
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı