5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Cinayet Süsü izle 2019 Yerli Film

-

Cinayet Süsü

Cinayet Süsü izle 2019 Yerli Film
Cinayet Süsü 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cinayet Süsü filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Cinayet Süsü Film Konusu


Bir polis asayişinin cinayet bürosunda yaşanan olaylar sonucu, bir seri katil her geçen gün yeni bir vaka ile gündeme gelmektedir. Bu olayların sonucunda birçok insan ölürken, başkomiser Emin’in ve ekibinin elinden hiçbir şey gelmemektedir.
Hiçbir ipucu, cinayet büroyu katile ulaştırmazken; giderek ayaklanan halk ve basın, ekibin üzerinde oldukça büyük bir baskı oluşturur. Cinayet Süsü filminde cinayet büro ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübeli ve eski bir polistir. Başkomiser Emin’in ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübesi ile ekibe destek vermeye başlar.
Üzerlerindeki halk ve basın baskısı dolayısı ile oldukça ezilen cinayet büro ekibi, katili yakalayabilecek mi, yoksa katil cinayetleri işlemeye devam mı edecektir?
Komedi ve suç alanında kendine yer edinmeye çalışan yapımlardan bir tanesi olan Cinayet süsü filmi izleyenleri güldürmekten geri kalmıyor. Gizemli şekilde cinayetler işleyen bir seri katilin ortaya çıkması cinayet büro ekiplerinin harekete geçmesine neden oluyor. Ekibin tamamı bu gizemi çözmek için çalışmak zorunda kalıyor. Uzun zamandır meslekte bulunan Başkomiser Emin ve beraberinde çalıştığı ekip bu olayın içine dahil oluyor. Olayın farklı olmasının nedeni ise daha önce ekiplerin böyle bir dava ile karşı karşıya kalmamış olmasıdır.
Ne yapacaklarını bilemediklerinden dolayı farklı yollar denemeye karar veren ekip yolların zaman içinde son derece yanlış olduğunu fark eder. Birbirinden farklı yollar denemeye devam ederken de komik olaylar yaşanır. Bir yandan da gizemli katil cinayetlerine devam eder. Birbirini kovalayan saçma durumların arasında birden aşk da eklenir. Aşkın da çıkmaza girdiği bu yapımda cinayetleri işleyen kişinin bulunması için adım adım işler yapılmaya başlanır. Ekibin olay karşısında verdiği tepkiler ise izleyenlerin gülerken düşünmesine neden oluyor.

Cinayet Süsü Filmin Genel Bilgisi


2020 yılı Türkiye yapımı olan Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini Ali Atay üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen, Uğur Yücel gibi daha bir çok isim bulunuyor. Cinayet Süsü filmi toplamda 1 saat 50 dakika sürmektedir. Cinayet Süsü filmi IMDb tarafından ise 7.3 puan alıyor.
Cinayet Süsü izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Cinayet Süsü full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Cinayet Süsü Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Aile , Komedi , Yerli
  • Ülke:
  • İZLENME: 128
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı