Kadaver izle 2020 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kadaver izle 2020 Türkçe Dublaj Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Kadaver 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kadaver filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Kadaver Film KonusuNükleer felaketten sonra insanlar açlıkla boğuşmaktadır.Bir aile bu karmaşada otelin birinden yemek teklifi alır. Davete katıldıktan sonra oteldeki insanlar ortadan kaybolmaya başlar.22 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenilen Netflix filmi ''Kadaver'' ünlü yönetmen Jarand Herdal tarafından ele alınmıştır. Korku-gerilim türündeki filmin başrol oyuncusu ise hepimizin tanıdığı Gitte Witt ismindeki ünlü kadın oyuncudur.Kadaver izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Kadaver full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Kadaver Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • IMDb 5.4
 • 6
 • 0
Midway izle 2019 Türkçe dublaj
Tüm Bilgiler
Midway izle 2019 Türkçe dublaj Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Midway 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Midway filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Midway Film Konusu7 Aralık 1941’de, Japon kuvvetleri, Hawaii’deki ABD deniz üssü Pearl Harbor’a yıkıcı bir saldırı başlattı. Midway Savaşı altı ay sonra, 4 Haziran 1942’de, Japon donanması Pasifik’teki Amerikan gemilerine karşı bir kez daha saldırı planladığında, başladı. Üç gün boyunca ABD Donanması ve bir takım cesur savaş pilotu, II. Dünya Savaşı’nın en önemli ve en kararlı savaşlarından birine verecektir. Filmde Woody Harrelson, Luke Evans, Ed Skrein gibi usta aktörler rol almıştır. Savaş filmleri ile ilgilenen sinema sevenlerin en önemli alternatifleri arasında giren yapım Roland Emmerich imzası taşıyor.Midway izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Midway full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Midway Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 9
 • 0
Come Play izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Come Play izle 2020 Altyazılı Dram, Gizem 
Türkçe Altyazı
Come Play 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Come Play filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Come Play Film KonusuOliver, hiç arkadaşı olmayan yalnız başına yaşam süren bir çocuktur. Diğer insanlardan farklı olduğunu düşünen Oliver, yalnızlığını cep telefonu ve tablet ile oyun oynayarak gidermektedir. Bu sırada gizemli bir yaratık Oliver’in tabletini kullanarak dünyaya girmeye çalışmaktadır. Durumu farkeden ailesi çocuklarını korumak için canavar ile savaşmak zorunda kalır.Come Play izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Come Play full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Come Play Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • 10
 • 0
Sekiz Yüz izle 2020 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sekiz Yüz izle 2020 Türkçe Dublaj Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Sekiz Yüz 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sekiz Yüz filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Sekiz Yüz Film KonusuFilm, Japon ordusuna karşı bir depoyu savunan 800 Çinli asker ve sivilin mücadelesini konu ediyor. 1937 yılında Çin-Japon savaşı sırasında sekiz yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan bulunan grup, hayatta kalmak için 4 gün 4 gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı zorlu bir mücadeleye girişir. 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan ekibin, Si Hang deposunu savunurken sergilediği mücadele ile Çin halkının umudu ve cesareti haline gelir.Sekiz Yüz izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Sekiz Yüz full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Sekiz Yüz Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Çin
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 11
 • 0
Hayatın Kendisi – Life Itself izle 2018 Full
Tüm Bilgiler
Hayatın Kendisi – Life Itself izle 2018 Full Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
Hayatın Kendisi 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hayatın Kendisi filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Hayatın Kendisi Film KonusuOscar Isaac ve Olivia Wilde'in baş rolünde yer aldıkları drama filmi Life Itself, New York’tan İspanya’ya kadar insanların yaşamları, farklı nesiller boyunca kesişiyor. Çift, New York’un sokaklarından, İspanyol kırsalına kadar hem yıllarda hem de kıtalarca süren çok nesilli bir aşk hikayesine öncülük ederken, tek bir olay ile hikayenin bütün karakterlerini de birbirine bağlıyor. Filmin zengin kadrosu yalnızca sevilen iki Hollywood yıldızıyla kısıtlı değil. Bol yıldızlı kadroda aynı zamanda 3 Altın Küre adaylığı bulunan Mandy Patinkin, Hollywood’un en meşgul genç yıldızlarından Olivia Cooke, Oscar adayı Samuel L. Jackson, 4 Oscar adayı Annette Bening, 3 Altın Küre adayı Antonio Banderas ve Hollywood’un yükselen yıldızı Laia Costa da yer alıyor.Hayatın Kendisi izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Hayatın Kendisi full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Hayatın Kendisi Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 13
 • 0
American Kamasutra izle 2018 Altyazılı
Tüm Bilgiler
American Kamasutra izle 2018 Altyazılı Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
American Kamasutra 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. American Kamasutra filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.American Kamasutra Film KonusuZengin bir iş adamının güzel kızları yazlıklarında vakit geçirmektedir. Bölgedeki diğer lüks villaya taşınan genç adam ise kadınları ağına düşürmek için plan yapar. Sıradan birgün iki kız kardeş havuz partisi verir ve alkol alırlar. Genç yakışıklı komşuları bunu fırsat bilerek onlarla erotizm dolu bir gece yaşar.American Kamasutra izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan American Kamasutra full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz American Kamasutra Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 2.9
 • 20
 • 0
İsmail’in Hayaletleri izle 2017 Full hd
Tüm Bilgiler
İsmail’in Hayaletleri izle 2017 Full hd Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
İsmail’in Hayaletleri 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. İsmail’in Hayaletleri filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.İsmail’in Hayaletleri Film KonusuMarion Cotillard, Mathieu Amalric ve Charlotte Gainsbourg gibi isimlerin başrolünde yer aldığı İsmail’in Hayaletleri, yeni senaryosunu bitirmeye çalışan İsmail ile birlikte yaşadığı Sylvia’nın hayatına Carlotta’nın girmesiyle yaşananları konu ediniyor.Yeni filminin hazırlıklarıyla meşgul olan İsmail (Mathieu Amalric), hayatına kısa zaman önce giren Sylvia (Charlotte Gainsbourg) ile şehirden uzakta sakin bir hayat yaşamaktadır. Ancak çok vakit geçmeden sorunlar baş gösterir. Yazılarında tıkanmaya başlayan İsmail, daha sonra 20 yıl öncesinde bıraktığı bir hayaletin çıkagelmesiyle sarsılır. Yıllar önce habersizce çekip giden karısı Carlotta (Marion Cotillard), geri dönmüştür. İsmail iki kadının arasında gelgitler yaşarken, filmi de tamamlamanın yollarını aramaya başlar.İsmail’in Hayaletleri izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan İsmail’in Hayaletleri full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz İsmail’in Hayaletleri Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 21
 • 0
Books of Blood izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Books of Blood izle 2020 Altyazılı Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Books of Blood 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Books of Blood filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Books of Blood Film KonusuÜnlü korku yazarı Clive Barker’ın kitabından uyarlanarak 7 Ekim 2020 tarihinde Hulu’da yayınlanan, dram, gizem ve korku türdeki Books of Blood filmi, Brannon Braga tarafından yönetilmiştir. Toplamda üç farklı anlatılıyor…Books of Blood izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Books of Blood full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Books of Blood Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 22
 • 0
Viena And The Fantomes izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
Viena And The Fantomes izle 2020 Full hd Dram, Müzikal 
Türkçe Altyazı
Viena And The Fantomes 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Viena And The Fantomes filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Viena And The Fantomes Film KonusuGenç, güzel bir kadın olan Viena, bir punk grubu olan Fantomes ile birlikte yola koyulur. Konser ve partilerle dolu olan bu yolculukta, bir süre sonra alkol ve uyuşturucu hüküm sürmeye başlar. Kendi hayatta kalma yollarını bulmak zorunda olan Viena, bu süreçte kendisini grup için sahne arkasında çalışanlardan biri ve dengesiz bir grup üyesi arasındaki tehlikeli bir aşk üçgeninde sıkışmış bir halde bulur. Bu aşk üçgeni Viena’nın hayatını sorgulamasına neden olur.Viena And The Fantomes izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Viena And The Fantomes full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Viena And The Fantomes Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.1
 • 22
 • 0
Hangi Kadın – Who You Think I Am izle 2019 full
Tüm Bilgiler
Hangi Kadın – Who You Think I Am izle 2019 full Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
Hangi Kadın 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hangi Kadın filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Hangi Kadın Film KonusuFilmin kahramanı 50 yaşındaki iki çocuklu akademisyen Claire, genç sevgilisini sosyal medya üzerinden gözetlemek amacıyla Facebook’ta sahte bir hesap açıyor; 23 yaşında, sarışın, genç ve güzel Claire oluveriyor. Sevgilisi kanmıyor ama en yakın arkadaşı tuzağa düşüyor. Fransız yönetmen ve oyuncu Safy Nebbou’nun ödüllü yazar Camille Laurens’in aynı adlı romanından uyarladığı Juliette Binoche’un harika performansıyla öne çıkan film, Berlin Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirmişti.Hangi Kadın izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Hangi Kadın full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Hangi Kadın Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 24
 • 0
The Forty-Year-Old Version izle 2020 hd
Tüm Bilgiler
The Forty-Year-Old Version izle 2020 hd Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
The FortyYearOld Version 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The FortyYearOld Version filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.The FortyYearOld Version Film KonusuBaşından geçen talihsiz olaylar neticesinde pek parlak kariyere sahip olamayan 40 yaşına merdiven dayayan New Yorklu oyun yazarı Radha’nın tek isteği ölmeden önce çıkış yakalamaktır. Ancak son umuduymuş gibi görünen bir durumda da kendini ispat etmeyi beceremeyince kendisini bir anda yeraltı dünyasında bir rapçi olarak bulacak, hiphop ve tiyatro dünyası arasında gidip gelecektir.The FortyYearOld Version izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The FortyYearOld Version full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The FortyYearOld Version Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 22
 • 0
Cut Throat City izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Cut Throat City izle 2020 Altyazılı Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazı
Cut Throat City 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cut Throat City filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Cut Throat City Film KonusuABD yapımı aksiyon, suç ve dram türdeki filmde, Katrina kasırgası sırasında dört çocukluk arkadaşı, New Orleans’ın tam merkezinde bir soygun gerçekleştirmeye çalışırlar…Cut Throat City izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Cut Throat City full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Cut Throat City Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.2
 • 28
 • 0
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle 2019 full hd Biyografi, Dram 
Yerli Film
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Film KonusuCep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi, ülkemiz adına dünya spor tarihine adına ismini altın harflerle yazdıran efsane halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyaz perdede konu ediyor. Naim Süleymanoğlu 1967 yılı Mestan, Bulgaristan doğumlu aslen Türk bir halterci. Ancak bu halterci normal bir halterci değil 6 adet Avrupa şampiyonluğu, 7 adet Dünya şampiyonluğu ve 3 tane Olimpiyat altın madalyasına kazanmayı başarmış bir halterci. Muhtemelen birçoğu bir daha kırılamayacak olan 47 adet dünya rekoruna da sahip ayrıca. İlk rekorunu ise henüz 15 yaşındayken kırmış. Kendi kilosunun katlarca fazlasını kaldırabilen bir halterci Naim. 1.47 boyunda ve 60 kiloda olmasından dolayı da kendisine cep Herkülü deniyor. Bu halterci tüm Türkiye'nin özellikle de Bulgaristan ve Balkanlardaki diğer Türklerin gururu. Naim Cep Herkülü konusu da belki de dünya tarihinin en iyi haltercisi Naim Süleymanoğlu'nun biyografisi. Naim Süleymanoğlu, annesi Hatice ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor. Filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinden olan kazanma ve yükselme hırsını daha yoğun olarak anlatıyor. Bu filmde yoğun olarak hissedilen duygular ise memleket özlemi, sevgi, dram, hüzün ve gurur.Naim Süleymanoğlu, annesi Hatice ve babası Süleyman ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor. filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinde olan kazanma ve yükselme hırsını, sporculuğunu daha yoğun olarak anlatıyor. Film Bulgaristan'ın Balkan Türklerine yönelik asimilasyon çalışmalarının başlaması, Türklere Bulgar isimlerinin verilmeye çalışılmasıyla ise bireysel bir sporcunun hayat hikayesinden çok bir toplumsal kahramanı anlatmaya başlıyor aslında. Çünkü cep herkülü lakaplı Naim Süleymanoğlu 1986'da Melbourne Olimpiyatlarında kaçıp Türk Büyükelçiliği'ne sığınıyor. Naim cep herkülü oyuncular yaptıkları oyunculukla ise adeta izleyiciye o dönemi yaşıyor hissi tattırıyor. İzlerken milliyetçi duygularımızı kabartıyor adeta bu film. Kısacası bu filmde Naim Süleymanoğlu'nun çocu yaşta başladığı halter sporundaki ilerlemesi, ezilen Bulgar Türklerinin sesi oluşu, Bulgaristan’da yaşadığı olaylar, yaşadığı hasretler kendisini izlettirecek bir güzellikte işleniyor. Eğer bu güzel milliyetçi duyguları yaşamak, o dönemdeki Bulgaristan Türklerinin halini anlamak istiyorsan Naim cep herkülü izle.Yapım dünya ve ülkemizde spor tarihine ismini efsanelere yazdırmış olan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinmektedir. Henüz 15 yaşında ilk dünya rekoruna imza atmış olan ve bu zamana kadar ki spor kariyerinde toplam üç ayrı olimpiyatta kazanmış olduğu 3...
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 8.7
 • 27
 • 0
Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd Dram, Yerli 
Yerli Film
Mucize 2 Aşk 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mucize 2 Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Mucize 2 Aşk Film Konusu2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapım, engelli bir adam olan Aziz ve görücü usulü evlendiği karısı Mizgin'in Batı da yaşam öyküsünü anlatıyor. Aziz ve Mizgin'in köyde yaşadıkları onca tatsız olaylardan sonra kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gitme kararı verir. Ancak gittikleri kasabada da türlü türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir.Mucize 2 Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Mucize 2 Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Mucize 2 Aşk Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 37
 • 0
Dram filmleri izle, en son vizyona giren dram filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.