1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Eltilerin Savaşı izle 2020 Full 1080p

-

Eltilerin Savaşı

Eltilerin Savaşı izle 2020 Full 1080p
Eltilerin Savaşı 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Eltilerin Savaşı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eltilerin Savaşı Film Konusu

Eltilerin savaşı izle, Gupse Özay yeni filmi oldukça ilgi gördü. Komedi tufanına yerli komedi, Eltilerin savaşı filmini fragman dahil full hd izle. Son zamanların en komik filmlerinden olan Eltilerin Savaşı beklendiğinden de çok hasıla yaparak yapımcılarını sevindirmeyi başardı. Sultan ve Gizem adlarında iki eğriyi konu alan film baştan sona bir çekişme, bir rekabet, tatlı sert ilişkiler dizgisidir. Henüz oldukça genç olan eltiler iki kardeşi de savaşlarına dâhil ederler. Bu savaş oldukça komik geçecek ve eltiler arasında sular durulmayacak. İlk başlarda birbirlerine güç gösterisi, üstünlük kurma çabası neticesinde birbirlerinin yaptıklarına misli ile cevap vermektedirler. Başarısı ile bilinen Gupse Özay ve Merve Dizdar tatlı çekişmelerini farkında olmadan bir savaşa döndürürler. Bu savaşta sosyal medya da birer silahtır. İki eltinin de sosyal medyaya düşkünlüğü herkesçe bilinir.
Baştan sona hayatlarından geniş karelere yer verilen filmde bu rekabetten iki kardeş karlı çıkmakta. Eğrilerin tatlı rekabetinden iki kardeş hem keyif almakta hem de bu durum hoşlarına gitmektedir. Hem aile yaşantısı hem eğrilerin ilişkisi Türk halkının tatlı aile yapısını aktarmakta, birçok komik sahnesi ile izleyenlere eşsiz bir kahkaha krizi yaşatıyor.
31 Ocak 2020 yılında beyaz perdede yerini alan bu film komediyi izleyicilerle buluşturuyor. Yönetmenliğini Onur Bilgetay'ın yaptığı bu yapıt, 1 saat 53 dakika boyunca süren bir komedi filmidir. Uzman oyuncu kadrosu ile herkesin beğenisini toplayan bu film Türkiye’de çekilmiştir. Filmin senaryosu Gupse Özay tarafından kaleme alınıyor.
Eltilerin Savaşı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Eltilerin Savaşı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Eltilerin Savaşı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Aile , Komedi , Yerli
  •  Süre: 113 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 177
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı