Ouija Craft izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ouija Craft izle 2020 Altyazılı Fantastik, Korku 
Türkçe Altyazı
Ouija Craft 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ouija Craft filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Ouija Craft Film KonusuKendi türü arasında çok sevilen bir cadı geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeder. Bu durumu kabullenmek istemeyen iki genç cadı ise ölen arkadaşlarını mezardan çıkartarak yeniden diriltmek için büyü yapmaya karar verirler. Bunun sonucunda ortaya çıkacak gerilim dolu olaylar tüm cadıları etkisi altına alacak.Ouija Craft izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Ouija Craft full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Ouija Craft Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3.5
 • 15
 • 0
Gamonya Hayaller Ülkesi izle 2020 Yerli Film
Tüm Bilgiler
Gamonya Hayaller Ülkesi izle 2020 Yerli Film Aile, Fantastik 
Yerli Film
Gamonya Hayaller Ülkesi 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Gamonya Hayaller Ülkesi filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Gamonya Hayaller Ülkesi Film KonusuDedesi Ahmet ile birlikte yaşayan Umut, mutsuz bir çocukluk yaşamaktadır. Anne ve babasını çok küçükken kaybeden ve dedesine sorduğu soruların cevabını alamadıkça ondan bir şeyler sakladığını düşünüp sinirlenen asi bir çocuktu. Bir sabah yine dedesiyle tartıştıktan sonra dışarı çıkar; dedesinin kaza geçirdiğini öğrenir ve çok üzülür keşke dedeme daha iyi davransaydım diye düşünürken, dedesinin hastanede yattığı sırada onun Gamonya adlı fantastik bir ülkenin gözcüsü olduğunu öğrenir ve Dedesinin yerine Umut yeni gözcü olarak Gamonya’ya gitmek zorunda kalır. Gamonya dünyadaki mutsuz çocuklara hayal üretip gönderen onlara tekrar gülmeyi hayal kurmayı şarkı söylemeyi hatırlatan, açıkçası mutlu olmayı öğreten bir ülkedir. Ama Umut bu ülkede bir yabancıdır.İlk defa gördüğü insanlar sürekli neşeli gülen şarkı söyleyip dans eden çocuklar vardır. Ve buraya uygun olmadığını, hayal kuramadığını söyler ama oradaki yeni arkadaşları başarabileceğine hayal kurmanın çok güzel bir şey olduğuna onu inandırırlar. Umut Gamonya’ ya geçerken onun yanında iki tane adamda kaçak geçiş yaparak ülkeye sızar ve kendi mutsuzluklarını hayal kırıklıklarını bütün dünyadaki çocuklara da dağıtmak ister. Bir sürü çocuk, Umut ve Gamonya halkı hep beraber bunu engellemek için savaşır.Gamonya Hayaller Ülkesi izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Gamonya Hayaller Ülkesi full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Gamonya Hayaller Ülkesi Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 96
 • 0
Mortal izle 2020 Full HD
Tüm Bilgiler
Mortal izle 2020 Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Mortal 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mortal filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Eric, kökü Norveç mitolojisine dayanan tanrısal güçlere sahip olduğunu fark eden bir gençtir. Batı Norveç’in ıssız bölgesinde saklanırken, bir genci yanlışlıkla öldürür ve bunun neticesinde de tutuklanır. Soruşturmaya alınmadan önce Christine adında gerçekte ne olduğunu anlamaya çalışan bir psikologla tanışır. Eric’e inanıp ona karşı sempati beslemeye başlar. Amerikan elçiliği gelip de Eric’in teslim edilmesini isteyince, Christine ile kaçarlar. İçine düştükleri macera ise Eric’in gerçekte kim olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.Mortal izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Mortal full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Mortal Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 192
 • 0
Fantastik filmleri izle, en son vizyona giren fantastik filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.