1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Feride izle 2020 Yerli Film

-

Feride

Feride izle 2020 Yerli Film
Feride 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Feride filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Yerin altında yer alan bir atölye içerisinde kahraman kostümü dikimi yapılan ve aynı zamanda da dikim işinin de yapıldığı bir atölye olan bir atölyede çalışan Feride isimli kişinin, işçilerinin hakkını hiç bir zaman vermeyen ve sürekli onlara karşı emek hırsızlığı yapan patronuna karşı sergilemiş olduğu haklılık durumunun anlatıldığı bir filmdir. İlk önce patronuna karşı mücadelesine başlayan ve onunla iddialaşan Feride, bu olaydan daha sonra konuyu büyüterek moda alanında boy gösteren dev firmalara kafa tutar. Güçlerini tamamen kahramanlar üzerinden alan Feride, bu zorlu yolculukta izleyenleri hep güldürecek hem de maceradan maceraya atacak. Komik esprileri ve yaptığı hareketleri ile seyircileri gülme krizine sokacak olan Feride, aynı zamanda oldukça dişli ve inatçı bir kişiliğe sahip olacak. Doğal hali ile iş ortamında sevilen dışarıda da aynı seviyede saygı gören bir kadın olan Feride, diğer arkadaşlarının da hakkını patronuna karşı savunacak. Bu yönüyle de ne kadar güçlü bir kadın olduğu ortaya çıkıyor.
Feride izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Feride full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Feride Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Tür: Yerli
  • Ülke:
  • İZLENME: 232
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı