5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Güller Ülkesi: Damascena izle 2017 Full hd

-

Damascena

Güller Ülkesi: Damascena izle 2017 Full hd
Güller Ülkesi 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Güller Ülkesi filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Güller Ülkesi Film Konusu


Güller Ülkesi: Damascena, rüyasını gerçekleştirebilmek için mücadele eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Techo, komünizmin hakim olduğu çocukluk döneminde Gül Vadisi’nde büyür. Mübadele döneminin getirdiği zorluklara direnen Techo, ne olursa olsun hayallerinin peşinden gitmek için mücadele eder. Yerel bir gül fabrikasında çalışmaya başlayan Techo, komünist rejimin çökmesinin ardından hayallerine bir adam daha yaklaşarak ilk bağımsız gül yağı damıtma tesisini kurar. Ülkeyi etkisi altına alan siyasi geçiş dönemi Techo’nun da hem özel hayatını hem de iş yaşamını derinden etkiler. Zorluklara inatla direnen Techo, sonunda verdiği emeklerin karşılığını alır ve gül yağı üretiminde dünya liderleri arasında yerini alır.
Güller Ülkesi izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Güller Ülkesi full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Güller Ülkesi Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Dram , Türkçe Dublaj
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 114
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı