1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Humraz: Cin Tarikatı izle 2020 Full hd

-

Humraz Cin Tarikatı

Humraz: Cin Tarikatı izle 2020 Full hd
Humraz Cin Tarikatı 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Humraz Cin Tarikatı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Humraz Cin Tarikatı Film Konusu

Humraz Cin Tarikatı izle, yerli korku filminin konusuna göz atarak Tuğba'nın hayatına tanık olabilirsiniz. Humraz Cin Tarikatı 2020 Sinema filmini full hd izle. Korku film severler şüphesiz bu konuda Ülkemizde ki yerli korku filmlerini çok beğeniyorudur. Siccin Dabbe serilerinden bunu anlamak çok kolay. Humraz: Cin Tarikatı 2020 korku filmi olarak internete düştü. Filmin konusuna gelecek olursak Aile bağları çok kuvvetli olan Tuğba babasının beklenmedik ölümü ile oldukça sarsılır. Babasının ölümünde oldukça şüpheli durumlar vardır. Genç kadın bu durumu araştırmaya karar verir ve bulduğu yollar üzerine çok eski olan bir tarikatdan şüphelenerrek olayları eşelemeye başlar. Ancak bu duruma el atmaya başladıkdan sonra oldukça tuhaf olaylar hayatında yer etmeye başlar. Ancak asla pes etmeyen kadın eski ve ıssız bir köy olan Derinsuyluk köyünde Humruz adı verilen bir tarikat hakkında bilgiler edinmeye çalışır. Bu durum karşısında tek başına ilerlemek istemeyen genç kadın abisi (Selim) ve eski danışmanlık yapan hocasından fikir ve yardım alır. Olayların peşini bırakmak istemeyen Tuğba gecenin en kör zamanında köye gider ve burada doğa üstü korkunç olaylar ile karşılaşır.
Humraz Cin Tarikatı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Humraz Cin Tarikatı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Humraz Cin Tarikatı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Korku , Yerli
  • Ülke:
  • İZLENME: 141
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı