5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kaybedenler Kulübü Yolda izle 2018 Full

-

Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda izle 2018 Full
Kaybedenler Kulübü Yolda 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kaybedenler Kulübü Yolda filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kaybedenler Kulübü Yolda Film Konusu

2011 yılında seyirciyle buluşan Kaybedenler Kulübü adlı film, hem komedi hem de dram nitelikleri taşıyan bir sinema filmi olduğu için, izleyici duygularını başarılı bir şekilde dengeleyen bir yapım içermektedir. Film temelde, Kaan, Mete ve Zeynep isimli karakterler çevresinde ilerlemektedir. Hayata dair pek fazla umudu olmayan bu gençlerin yaşadıkları ise milyonlar tarafından büyük beğeni ile izlenmeyi başarmıştır. Dram ve komediyi buluşturmayı başarmış olan Kaybedenler Kulübü; bu sayede sinema dünyasında da adından söz ettirmeyi başarmış bir yapımdır.
Filmde Kaan adında bir karakter bulunmaktadır. Kaan, tamamen özgür bir tarzla yazılan ve çeşitli kitap seçeneklerinin yer aldığı bir yayınevinin sahibidir. Herkes tarafından da bu şekilde tanınmaktadır. Mete ise, tam anlamıyla koleksiyoner ruhlu birisidir. Hatta efemera ve plak koleksiyonuna da sahiptir. Bu iki arkadaş, aynı zamanda Kadıköy’de bir bar işletmektedirler. Aynı zaman da bir de radyo programı sunmaktadırlar. Mete kendine has özellikleri ön planda yer alan bir karakter olarak karşımıza çıkarken; Kaan da özgür takılan bir karakterdir.
Radyo programı ise 1990’lı senelerde geçmektedir. Mete ve Kaan, kimse dinlemiyormuş gibi aralarında sohbet tadında sundukları bu program, çok samimi olduğu için de çok sevilmektedir. Ve beklenmedik bir şey olur. Kaan, hiç beklemediği bir anda bara gelmiş bir müşteri olan Zeynep’e aşık olur. Büyük bir çekim kuvvetinin olduğu bu aşkı karşılıksız da değildir. Zıt kutuplar birbirini çeker misali, iki farklı görüşe sahip genç birbirini sever ve bu aşkın ardından her kutba, her görüşe hitap eden Kaybedenler Kulübü doğar.
Kaybedenler Kulübü içerisinde yer alan herkes, kendi mutsuzluklarıyla bile dalga geçmekten vazgeçmeyecekler ve bu hayat enerjileri ile birçok üyeyi kendilerine çekeceklerdir.
Kaybedenler Kulübü Yolda izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Kaybedenler Kulübü Yolda full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Kaybedenler Kulübü Yolda Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Aile , Yerli
  •  Süre: 96 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 291
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı