Büyülü Geceler izle 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Büyülü Geceler izle 2018 Türkçe Dublaj Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
Büyülü Geceler 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Büyülü Geceler filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Büyülü Geceler Film KonusuPaolo Virzi’nin senaryo ve yönetmenlik koltuğunda bulunduğu, ünlü oyuncularıyla ve ilginç senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken ve üç film ödülüne de aday olan bu komedi filminde; 1990 dünya kupası tüm ihtişamı ve heyecanı ile devam ederken perde ardında polis bir arabadan ceset çıkartır. Nehre düşen araba içindeki ceset kentin hareketlenmesine neden olur. Luciano, Antonino ve Eugenia adında birbiriyle anlaşamayan üç senarist önemli bir yarışmaya katılırlar. Üçü de yapımcı Saponaro’yla birlikte filmleri için yönetmen ve oyuncu kovalarlarken, Federico Fellini dahil İtalyan sinemasından birçok efsane ismiyle karşılaşırlar. Ancak yapımcının çevirdiği dolaplar yüzünden başlarına hiç beklenmedik olaylar gelir ve sonunda kendilerini karakolda bulurlar. Peki bu ölü bedenin sırrı çözülebilecek midir? Bu üç senaristten biri ya da hepsi bu olaya karışmış olabilir mi?Büyülü Geceler izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Büyülü Geceler full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Büyülü Geceler Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • İtalya
 • 1080P
 • IMDb 6.0
 • 8
 • 0
Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film
Tüm Bilgiler
Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film Komedi, Romantik 
Yerli Film
Damat Takımı 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Damat Takımı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Damat Takımı Film KonusuYiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından beri hiç ayrılmamış beş arkadaştır. Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit'in evlenme kararı alması ile gençliklerinin bittiğini fark eder. Geçmişi anma ve Yiğit'e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır.Arif v 216 Film Bilgisi2017 yılında vizyona giren Damat Takımı filminin yönetmenliğini Doga Can Anafarta üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Furkan Andic, Özgürcan Cevik, Pelin Akil, Açelya Topaloglu, Sarp Can Köroglu, Ozan Osmanpasaoglu, Özgün Aydin, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabali, Beyza Sekerci, Ersen Akbas, Aynur Alp, Arda Aranat, Begüm Batus gibi daha bir çok isim bulunuyor. Damat Takımı filmi toplamda 1 saat 49 dakika sürmektedir. Damat Takımı filmi IMDb tarafından ise 5.6 puan alıyor.Damat Takımı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Damat Takımı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Damat Takımı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 20
 • 0
Sessiz ve Derinden 2 izle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sessiz ve Derinden 2 izle 2019 Türkçe Dublaj Komedi, Türkçe Dublaj 
Türkçe Dublaj
Sessiz ve Derinden 2 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sessiz ve Derinden 2 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Sessiz ve Derinden 2 Film Konusu20 yıl sonra kahramanlarımız Bluntman and Chronic adlı filmin çekimlerini engellemek için Holywood'a geri dönerler. Kendilerini yakından ilgilendiren senaryosu ile çekimlerine başlanan filme dahil edilmeyen kahramanlarımız, filmin çekimlerini engellemek için kusursuz bir plan hazırlayarak setin yolunu tutarlar.Sessiz ve Derinden 2 izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Sessiz ve Derinden 2 full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Sessiz ve Derinden 2 Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 21
 • 0
Arif v 216 izle 2018 Yerli Film
Tüm Bilgiler
Arif v 216 izle 2018 Yerli Film Komedi, Yerli 
Yerli Film
Arif v 216 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Arif v 216 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Arif v 216 Film KonusuArif V 216 filmi Cem Yılmaz’ın senaristliğini yaptığı ve başrolünde bulunduğu bir seri filmidir. Diğer filmlere göre daha modern bir hikayeye sahip olan Arif v 216 filminde zamanlar arası yolculuk yapılır. Gora’da uzaya kaçırılan Arif burada 216 adlı robot ile tanışmıştı. Karısının uzaydaki en yakın arkadaşı olan 216 bu duruma dayanamaz ve kendisini dünyaya uzay mekiği ile fırlatır. Arif de 216’yı alır ve evine götürür ancak dünya basınında duyulan bu olayda 216’yı almak için askerler evin etrafını sarar.Arif’de 216’yı kurtarmak için onu geçmişe ışınlar fakat yanlışlıkla kendisi de oraya gider. Geriye dönmeye çalışan Arif ve 216 yanlış anlaşılmadan dolayı karşı karşıya gelir.Arif v 216 Film Bilgisi2018 yılında vizyona giren Arif v 216 filminin yönetmenliğini Kivanç Baruönü üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Cem Yilmaz, Ozan Güven, Özkan Ugur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alisik, Seda Bakan, Mert Firat, Ediz Hun, Mustafa Sandal, Can Yilmaz gibi daha bir çok isim bulunuyor. Arif v 216 filmi toplamda 2 saat 06 dakika sürmektedir. Arif v 216 filmi IMDb tarafından ise 7.2 puan alıyor.Arif v 216 izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Arif v 216 full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Arif v 216 Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 21
 • 0
The Forty-Year-Old Version izle 2020 hd
Tüm Bilgiler
The Forty-Year-Old Version izle 2020 hd Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
The FortyYearOld Version 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The FortyYearOld Version filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.The FortyYearOld Version Film KonusuBaşından geçen talihsiz olaylar neticesinde pek parlak kariyere sahip olamayan 40 yaşına merdiven dayayan New Yorklu oyun yazarı Radha’nın tek isteği ölmeden önce çıkış yakalamaktır. Ancak son umuduymuş gibi görünen bir durumda da kendini ispat etmeyi beceremeyince kendisini bir anda yeraltı dünyasında bir rapçi olarak bulacak, hiphop ve tiyatro dünyası arasında gidip gelecektir.The FortyYearOld Version izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The FortyYearOld Version full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The FortyYearOld Version Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 29
 • 0
Hubie’nin Cadılar Bayramı izle 2020 full hd
Tüm Bilgiler
Hubie’nin Cadılar Bayramı izle 2020 full hd Komedi, Macera 
Türkçe Dublaj
Hubie’nin Cadılar Bayramı 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hubie’nin Cadılar Bayramı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Hubie’nin Cadılar Bayramı Film KonusuSalem’de doğup büyüyen ve buraya büyük bir sevgi ile bağlı olan Hubie Dubois, uzun yıllardır hem çocukların hem de yetişkinlerin alay konusu olmuştur. Hubie çok iyi huylu bir adamdır. Fakat Cadılar Bayramı gecesinde, kendini bir cinayet davasının ortasında bulduğunda tüm hayatı bambaşka bir hal alacaktır…Hubie’nin Cadılar Bayramı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Hubie’nin Cadılar Bayramı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Hubie’nin Cadılar Bayramı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Netflix
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 31
 • 0
Vezir Parmağı izle Full hd 2017
Tüm Bilgiler
Vezir Parmağı izle Full hd 2017 Dram, Komedi 
Yerli Film
Vezir Parmağı 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Vezir Parmağı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Vezir Parmağı Film KonusuMahsun Kırmızıgül'ün çektiği ve gişeden beklediğini alamayan Mahsun Kırmızıgül filmi olan "Vezir Parmagi" jetfilmizle.org'le nette ilk olarak yayınlıyoruz Sansürsüz olarak.Uzun bir aradan sonra 2017 yılında Vezir Parmağı izle filmi ile seyircinin karşısına çıkan Mahsun Kırmızıgül, hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yaptığı 5. film ile beyaz perdeye merhaba dedi. Daha önce Beyaz Melek, Mucize, New Yorkta Beş Minare ve Güneşi Gördüm filmleri ile gişe de büyük bir başarı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, bu son film olan Vezir Parmağı full izle ile de biraz tarzının dışına çıkıyor.Önceki filmlerinde daha çok dram ağırlıklı konuları işleyen ve seyriciyi ağlatmayı başaran başarılı yönetmen bu son filminde ise tam tersine güldürüyor. Komedi ağırlıklı filmde Osmanlı zamanlarında yaşayan bir Diyarbakır’lı hamalın hayatı anlatılıyor. Hikaye Osmanlı zamanında yaşamış bir hamal olan Hamdullah (Mahsun Kırmızıgül), Osmanlı İmparatorluğu’nun savaşı girmesi üzerine Diyarbakırdan gönüllü olarak orduya katılacaktır. Hamdullah gibi eli silah tutan ve çeşitli farklı kültürlerden olan birçok hamal da ülkenin dört bir yanından orduya katılmak için yola çıkacaklardır. Dram ve komedinin bir arada işlendiği filmde yer yer gülecek yer yer ise hüzünleneceksiniz.Vezir Parmağı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Vezir Parmağı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Vezir Parmağı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 4
 • 102
 • 0
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı izle 2019 full hd Aile, Komedi 
Yerli Film
Organize İşler Sazan Sarmalı 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Organize İşler Sazan Sarmalı Film KonusuAsım Noyan, yıllar boyunca yüzlerce yalan söyleyerek ve birbirinden çeşitli oyunlar oynayarak insanları dolandırmayı sürdürmekte olan biridir. Noyan, hiç kimse tarafından yakalanmayacak kadar da başarılı bir kaçış ustasıdır. Bu kez içinde bulduğu çetesi ile beraber sazan sarmalı şeklinde isim verdikleri bir dolandırıcılığın içerisinde yer almaktadır ve bu süreçte de bir kaçırma olayının peşine düşerler. Kolay değildir, dolandırıcıların kralı olarak bilinen birinin göz bebeği ve biricik kızı olan Nazlı, yıllar sonra çok güzel bir kız olmuş, oldukça büyümüş fakat ne yazık ki birtakım çeteler tarafından kaçırılmıştır. Bunu duan Noyan ekibi de, Nazlı’nın babasının yönlendirmiş olmasıyla olayın peşine düşer. Fakat kaçırılma mağduru genç kız bu durumdan pek de memnun değildir ve babasını organize işlere bulaşmaması için ikna etmeye çalışacaktır. Artık pis ve karışık işlerde babasının yer almasını istemese de bu durumu çözümleyemeyecek ve tüm çabasına rağmen yine de bu durumun içine düşecektir. Bu olay zincirinin ardından da kendisini bir sazan sarmalının içerisinde bulur. Çünkü bu durumda Asım, hiçbir koşulda geri adım atmayacak ve içerisinde bulunduğu organize işler çetesi ile beraber organizasyona başlamaya karar verecektir.Organize İşler Sazan Sarmalı Filmin Detayları2019 yılında vizyona girmeyi başaran Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin yönetmen koltuğunda Yilmaz Erdogan görünürken oyuncu kadrolarında ise Yilmaz Erdogan, Kivanç Tatlitug, Ezgi Mola, Bensu Soral gibi daha bir çok isim bulunuyor. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi toplamda 2 saat 01 dakika sürmektedir. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi IMDb tarafından ise 6.9 puan alıyor. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi 13 Adaylık ve 1 Ödül almıştır.Organize İşler Sazan Sarmalı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Organize İşler Sazan Sarmalı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Organize İşler Sazan Sarmalı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.0
 • 273
 • 0
Bücür izle 2018 Full Hd 1080p
Tüm Bilgiler
Bücür izle 2018 Full Hd 1080p Aile, Komedi 
Yerli Film
Bücür 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bücür filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Bücür Film KonusuAnnesini bulmaya çalışan bir gencin hikayesini konu alıyor.Bücür bilgisayar ve teknolojiden çok iyi anlayan bir çocuktur ve annesinin nerede olduğunu bilmemektedir.Bücür bir gün teknolojiden yararlanıp annesini aramak için izine düşer.Annesinin izine rastlayan Bücür annesinin istanbulda olduğunu anlar ve kalkıp istanbula gider. İstanbulda Özge adında biriyle tanışır ve annesini aramak için 3 günleri olan Özge ve bücür anneyi ararken başlarına türlü belalar gelir ve bunlardan kurtulmaya çalışırlar ve bir yandan bücürün annesini aramak için çabalarlar.Bücür Filmin Detaylı Bilgileri2018 yılında vizyona girmeyi başaran Bücür filminin yönetmen koltuğunda Umut Kirca görünürken oyuncu kadrolarında ise Berat Efe Parlar, Seren Sirince, Seçkin Özdemir, Taner Barlas gibi daha bir çok isim bulunuyor. Bücür filmi toplamda 1 saat 33 dakika sürmektedir. Bücür filmi IMDb tarafından ise 4.5 puan alıyor.Bücür izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Bücür full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Bücür Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.8
 • 389
 • 2
Cinayet Süsü izle 2019 Yerli Film
Tüm Bilgiler
Cinayet Süsü izle 2019 Yerli Film Aile, Komedi 
Yerli Film
Cinayet Süsü 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cinayet Süsü filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Cinayet Süsü Film KonusuBir polis asayişinin cinayet bürosunda yaşanan olaylar sonucu, bir seri katil her geçen gün yeni bir vaka ile gündeme gelmektedir. Bu olayların sonucunda birçok insan ölürken, başkomiser Emin’in ve ekibinin elinden hiçbir şey gelmemektedir.Hiçbir ipucu, cinayet büroyu katile ulaştırmazken; giderek ayaklanan halk ve basın, ekibin üzerinde oldukça büyük bir baskı oluşturur. Cinayet Süsü filminde cinayet büro ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübeli ve eski bir polistir. Başkomiser Emin’in ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübesi ile ekibe destek vermeye başlar.Üzerlerindeki halk ve basın baskısı dolayısı ile oldukça ezilen cinayet büro ekibi, katili yakalayabilecek mi, yoksa katil cinayetleri işlemeye devam mı edecektir?Komedi ve suç alanında kendine yer edinmeye çalışan yapımlardan bir tanesi olan Cinayet süsü filmi izleyenleri güldürmekten geri kalmıyor. Gizemli şekilde cinayetler işleyen bir seri katilin ortaya çıkması cinayet büro ekiplerinin harekete geçmesine neden oluyor. Ekibin tamamı bu gizemi çözmek için çalışmak zorunda kalıyor. Uzun zamandır meslekte bulunan Başkomiser Emin ve beraberinde çalıştığı ekip bu olayın içine dahil oluyor. Olayın farklı olmasının nedeni ise daha önce ekiplerin böyle bir dava ile karşı karşıya kalmamış olmasıdır.Ne yapacaklarını bilemediklerinden dolayı farklı yollar denemeye karar veren ekip yolların zaman içinde son derece yanlış olduğunu fark eder. Birbirinden farklı yollar denemeye devam ederken de komik olaylar yaşanır. Bir yandan da gizemli katil cinayetlerine devam eder. Birbirini kovalayan saçma durumların arasında birden aşk da eklenir. Aşkın da çıkmaza girdiği bu yapımda cinayetleri işleyen kişinin bulunması için adım adım işler yapılmaya başlanır. Ekibin olay karşısında verdiği tepkiler ise izleyenlerin gülerken düşünmesine neden oluyor.Cinayet Süsü Filmin Genel Bilgisi2020 yılı Türkiye yapımı olan Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini Ali Atay üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen, Uğur Yücel gibi daha bir çok isim bulunuyor. Cinayet Süsü filmi toplamda 1 saat 50 dakika sürmektedir. Cinayet Süsü filmi IMDb tarafından ise 7.3 puan alıyor.Cinayet Süsü izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Cinayet Süsü full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Cinayet Süsü Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 170
 • 0
Ailecek Şaşkınız izle 2018 HD
Tüm Bilgiler
Ailecek Şaşkınız izle 2018 HD Aile, Komedi 
Yerli Film
Ailecek Şaşkınız 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ailecek Şaşkınız filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Ailecek Şaşkınız Film KonusuKomedi türünde olan filmde Ferhat zengin şımarık bir çocuktur. Babası şirketi Ferhat’a bırakıp emekliye ayrılır. Ferhat çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda şirketinde müdür olan Gökhan’la şirketi yönetmeye başlar fakat biraz sert kurallar uygularlar.Evde ihaleye hazırlandıkları sırada eve hırsız girdiğini fark edip polis çağırırlar ve Ferhat polis memuru Elif’e ilk görüşte aşık olur. Daha sonraki hamlelerini hep Elif’i etkilemek için atar. Sert bir polis memuru olan Elif restaurant sahibi birinin kızıdır.Ferhat’ı tanıyan babası zengin olduğunu öğrenince kızının Ferhat’la evlenmesini ister ve komik olaylar başka bir tarafta da devam eder. Elif’i etkilemek için Ferhat’ın yapamayacağı şey yoktur. Sonunda kendisini değiştirmeye karar verir.Ailecek Şaşkınız izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Ailecek Şaşkınız full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Ailecek Şaşkınız Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 83
 • 0
Aykut Enişte izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte izle 2019 full hd Komedi, Yerli 
Yerli Film
Aykut Enişte 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Aykut Enişte filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Aykut Enişte Film KonusuKendisini yalnız hisseden ve geçmişine özlem duyan bir adam olan Aykut'un hikayesi merkezine alıyor. Evlenip mutlu bir yuva kurmanın hayali ile yaşayan Aykut, sevgilisi Nurhan ile bu hayalini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşmayı hedeflemektedir. Hiç beklenmeyen durumlarla başbaşa kalan Aykut, düğününe bir hafta kalmışken işyerine hırsız girer ve tüm parasını kaybeder. İşyerine hırsızın girmesi, sadece Aykut’un para kaybına neden olmaz birde üstüne başka türlü işler açılmasına da neden olur.Aykut Enişte Filmin Tüm Detayları2019 yılı Türkiye yapımı olan Aykut Enişte filminin yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli, Melis Babadag, Müfit Kayacan gibi daha bir çok isim bulunuyor. Aykut Enişte filmi toplamda 1 saat 55 dakika sürmektedir. Aykut Enişte filmi IMDb tarafından ise 7.1 puan alıyor.Aykut Enişte izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Aykut Enişte full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Aykut Enişte Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 469
 • 6
Aman Reis Duymasın izle 2019 Full HD
Tüm Bilgiler
Aman Reis Duymasın izle 2019 Full HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Aman Reis Duymasın 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Aman Reis Duymasın filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Aman Reis Duymasın Film KonusuTürkiye'nin en iyi dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları bu defa diziyi beyazperdeye aktarmıştır. Yeraltı dünyasının önde gelen isimleri, eşleriyle beraber sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünde her şey normal giderken otobüsten iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Yeraltı olaylardan azda olsa uzak durmak için kendilerini tatil eğlencesine atan grup, karşılarına çıkan olaylara inat tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük yeraltı düynalarından biraz da olsa uzak durmak için küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır.Aman Reis Duymasın Film Bilgileri2019 yılında vizyona giren Aman Reis Duymasın filminin yönetmenliğini Onur Tan üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Emir Benderlioglu, Mustafa Üstündag, Ozan Akbaba gibi daha bir çok isim bulunuyor. Aman Reis Duymasın filmi toplamda 1 saat 40 dakika sürmektedir. Aman Reis Duymasın filmi IMDb tarafından ise 6.4 puan alıyor.Aman Reis Duymasın izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Aman Reis Duymasın full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Aman Reis Duymasın Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb +7
 • 469
 • 0
How to Build a Girl izle 2019 Altyazılı
Tüm Bilgiler
How to Build a Girl izle 2019 Altyazılı Komedi, Türkçe Altyazılı 
Türkçe Altyazı
How to Build a Girl 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. How to Build a Girl filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.How to Build a Girl Film KonusuEvdeki düzenli hayatını ve ailesini bırakmak isteyen, hayal gücü oldukça geniş 16 yaşındaki Johanna, haftalık bir dergiye indie-rock grubu üzerine eleştiri yazısı yazar. Bu noktadan sonra hayatında her şey hızla değişecek, bir anda kendini 90’lı yılların müzik piyasasının zirvesine çıkan Dolly Wilde olarak bulacaktır.How to Build a Girl izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan How to Build a Girl full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz How to Build a Girl Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 105
 • 0
12
Komedi filmleri izle, en son vizyona giren komedi filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.