The Grudge – Garez izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
The Grudge – Garez izle 2020 Full hd Gizem, Korku 
Türkçe Dublaj
Garez 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Garez filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Garez Film KonusuGenç bir dedektif ile mahalledeki cinayeti soruşturmaya başlayan bekar bir anne, bir kadının evdeki tüm ailesini katlettiğini keşfeder. Olayı incelemekle görevlendirilen dedektif ve kadın araştırmaya devam ettikçe evin içindeki bir hayaletin evde yaşayanları ölüme mahkum ederek lanetlediğini öğrenecekler, bekar anne ise oğlunu ve kendini korumak için zorlu bir mücadeleye girişecektir. Yeniden sinemaya uyarlanan hikaye, günümüz teknolojisi ile insanları daha da fazla korkutmak için olağan üstü efektlere ev sahipliği yapacak.Garez izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Garez full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Garez Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.3
 • 3
 • 0
Come Play izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Come Play izle 2020 Altyazılı Dram, Gizem 
Türkçe Altyazı
Come Play 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Come Play filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Come Play Film KonusuOliver, hiç arkadaşı olmayan yalnız başına yaşam süren bir çocuktur. Diğer insanlardan farklı olduğunu düşünen Oliver, yalnızlığını cep telefonu ve tablet ile oyun oynayarak gidermektedir. Bu sırada gizemli bir yaratık Oliver’in tabletini kullanarak dünyaya girmeye çalışmaktadır. Durumu farkeden ailesi çocuklarını korumak için canavar ile savaşmak zorunda kalır.Come Play izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Come Play full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Come Play Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • 4
 • 0
Antebellum izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Antebellum izle 2020 Altyazılı Gerilim, Korku 
Türkçe Altyazı
Antebellum 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Antebellum filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Antebellum Film KonusuFilm, paralel dünyada sıkışmış olan bir kadının hikayesini merkezine alıyor. Kariyerinde başarılı bir yazar olan Veronica, kendisini korkunç bir gerçeklikte hapsolmuş olarak bulur. Paralel dünyada sıkışan genç kadın geçmişini ve geleceğini sorgulamaya başlar.Onun bü paralel evrenden kurtulmasının tek yolu ise yaşanların arkasındaki gizemi çözmektir.Antebellum izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Antebellum full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Antebellum Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 4
 • 0
Ouija Craft izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ouija Craft izle 2020 Altyazılı Fantastik, Korku 
Türkçe Altyazı
Ouija Craft 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ouija Craft filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Ouija Craft Film KonusuKendi türü arasında çok sevilen bir cadı geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeder. Bu durumu kabullenmek istemeyen iki genç cadı ise ölen arkadaşlarını mezardan çıkartarak yeniden diriltmek için büyü yapmaya karar verirler. Bunun sonucunda ortaya çıkacak gerilim dolu olaylar tüm cadıları etkisi altına alacak.Ouija Craft izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Ouija Craft full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Ouija Craft Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 3.5
 • 9
 • 0
Nocturne izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Nocturne izle 2020 Altyazılı Gizem, Korku 
Türkçe Altyazı
Nocturne 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Nocturne filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Nocturne Film KonusuAile içinde sürekli ablasının başarısının gölgesinde kalan piyanist bir kız, sonunda onu geçmek ve kendine özel bir yer edinmek için şeytanla anlaşma yapar. Ancak işler hiç de umduğu gibi gitmeyecektir.Nocturne izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Nocturne full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Nocturne Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 16
 • 0
Books of Blood izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Books of Blood izle 2020 Altyazılı Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Books of Blood 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Books of Blood filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Books of Blood Film KonusuÜnlü korku yazarı Clive Barker’ın kitabından uyarlanarak 7 Ekim 2020 tarihinde Hulu’da yayınlanan, dram, gizem ve korku türdeki Books of Blood filmi, Brannon Braga tarafından yönetilmiştir. Toplamda üç farklı anlatılıyor…Books of Blood izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Books of Blood full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Books of Blood Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 16
 • 0
Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film
Tüm Bilgiler
Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film Gizem, Korku 
Yerli Film
Araf 4 Meryem 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Araf 4 Meryem filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Araf 4 Meryem Film KonusuKorku dolu hikayesi ile dikkat çeken devam filmi Araf 4'de, Mesleğinin ilk yılında olan çiçeği burnunda Meryem Öğretmen, meslektaşı olduğu Güzide ve Güzide’nin teyzesi Nurten ve onun iki çocuğu ile birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. İlk başlarda her şey yolundadır. Lakin aradan geçen kısa süre sonrasında Meryem, evde tuhaf olaylara şahit olur. Yaşadıklarının psikolojik olduğunu düşünür. Fakat kendisinin yaşadıklarını Güzide’nin de yaşamaya başladığını öğrenmesiyle ikili çözüm yolu aramaya başlarlar. Bilmedikleri çok önemli bir husus vardır. O da tüm bunlardan haberdar olan Nurten’in işin arkasın var olmasıdır. Nurten geçmişinde yaptığı bazı şeylerin bedelini bu kızlara ödetme derdindedir.Araf 4 Meryem izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Araf 4 Meryem full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Araf 4 Meryem Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.3
 • 20
 • 0
Araf 3: Cinler Kitabı izle 2019 Korku film
Tüm Bilgiler
Araf 3: Cinler Kitabı izle 2019 Korku film Gizem, Korku 
Yerli Film
Araf 3: Cinler Kitabı 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Araf 3: Cinler Kitabı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Araf 3: Cinler Kitabı Film KonusuBir cin tarafından ele geçirilen kardeşini kurtarmak için çabalayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Arda, sekiz yaşındayken şeytana tapan güçlü bir cin tarafından ele geçirilir. Arda'nın ablası Nihal, kardeşini bu beladan kurtarmak için elinden geleni yapsa da bir sonuç elde edemez. Bir çözüm bulmak için her yolu deneyen Nİhal, kardeşini doktorlara, cinci hocalara götürse de değişen bir şey olmaz. Bu sırada genç kadın, içinde oldukça güçlü büyülerin yer aldığı Kitabü’l Azazil adında bir kitap olduğunu öğrenir. Kardeşini kurtarmak için içinde tehlikeli ve ölümcül büyüler bulunan kitabı ele geçiren Nihal, burada yazan bir büyüyü yapabilmek için sevgilisi ve iki yakın arkadaşından yardım ister. Bir evde toplanan dört genç, yaptıkları büyü ile Arda'yı kurtarmayı başarır. Ancak gençler, yaptıkları büyü ile bu güne kadar görülmüş en güçlü cinlerin serbest kalmasına neden olur.Araf 3: Cinler Kitabı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Araf 3: Cinler Kitabı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Araf 3: Cinler Kitabı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 17
 • 0
Lanetli Bağlar – The Binding izle 2020 Full
Tüm Bilgiler
Lanetli Bağlar – The Binding izle 2020 Full Korku, Türkçe Dublaj 
Türkçe Dublaj
Lanetli Bağlar 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Lanetli Bağlar filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Lanetli Bağlar Film KonusuKızıyla birlikte nişanlısının ailesinin yanına kısa bir tatile giden genç kadın, oraya varır varmaz bir şeylerin doğru olmadığını ve ortada tuhaf olayların döndüğünü hisseder. Bu hissi ise kısa bir süre sonra olayların merkezinde kızı olduğunun ortaya çıkması ile doğrulanır. Genç kadın kızının başına gelen korkunç olaylarla uğraşırken bir yandan da nişanlısının ailesinin hangi tarafta olduğunu bilemez. Tuhaf olanlar sadece nişanlısının ailesi de değildir aynı zamanda tüm köy halkı da garip ve gizemli bir şekilde davranmaktadır. Genç kadın hem kızını bu bilinmeyen güçten kurtarmaya çalışmakta hem de yakınındaki kişilerin sahip olduğu sırrı çözmeye çalışmak zorundadır ancak bunları yaparken hızlı olmalıdır çünkü her an kızı bilinmeyen bu güç tarafından ele geçirilmek üzeredir!Lanetli Bağlar izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Lanetli Bağlar full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Lanetli Bağlar Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • İtalya
 • 1080P
 • IMDb 4.9
 • 34
 • 0
Kiki: Lanet-i Cin izle 2020 Full 1080p
Tüm Bilgiler
Kiki: Lanet-i Cin izle 2020 Full 1080p Korku, Yerli 
Yerli Film
Kiki Laneti Cin 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kiki Laneti Cin filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Kiki Laneti Cin Film KonusuMuzaffer ile Şenay uzun süren flörtün ardından dünya evine girerler. Aradan yıllar geçer ve iki çocukları olur. Ancak Muzaffer, mutlu olamadığını öne sürerek Şenay ve iki çocuğunu terk ederek başka bir kadın ile evlenir. Bu evliliğinden de bir kızı olan genç adam, Şizofreni olan kızı nedeni ile zor zamanlar yaşamaya başlar. Hastalığını yenmesi için gitmedik doktor bırakmayan talihsiz adam maalesef çözüm bulamaz. Muzaffer'in son umudu ise Yeliz adında bir astrolog vesilesiyle tanıştığı medyum Bedir'dir. Ancak Bedir'in de Elif'i kurtarmak için verdiği çaba bir sonuç vermez. Çünkü Bedir'in de fark edemediği bir etki, sadece Elif'i değil, tüm aileyi etkisi altına almıştır. Aileyi içinde bulunduğu kabustan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Bedir, bu süreçte gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bedir'in verdiği mücadele, bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşür...Kiki Laneti Cin izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Kiki Laneti Cin full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Kiki Laneti Cin Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 65
 • 0
Lanetli Konak – The Lodgers izle 2017 Full hd
Tüm Bilgiler
Lanetli Konak – The Lodgers izle 2017 Full hd Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Lanetli Konak 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Lanetli Konak filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Lanetli Konak Film Konusu1920’de İrlanda’nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. 2017 ABD yapımı The Lodgers adlı filmin 2017 Molins de Rei Korku Filmi Festivalinde En İyi Film Ödülü bulunmaktadır.Lanetli Konak izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Lanetli Konak full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Lanetli Konak Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • İrlanda
 • 1080P
 • IMDb 5.1
 • 141
 • 0
Humraz: Cin Tarikatı izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
Humraz: Cin Tarikatı izle 2020 Full hd Korku, Yerli 
Yerli Film
Humraz Cin Tarikatı 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Humraz Cin Tarikatı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Humraz Cin Tarikatı Film KonusuHumraz Cin Tarikatı izle, yerli korku filminin konusuna göz atarak Tuğba'nın hayatına tanık olabilirsiniz. Humraz Cin Tarikatı 2020 Sinema filmini full hd izle. Korku film severler şüphesiz bu konuda Ülkemizde ki yerli korku filmlerini çok beğeniyorudur. Siccin Dabbe serilerinden bunu anlamak çok kolay. Humraz: Cin Tarikatı 2020 korku filmi olarak internete düştü. Filmin konusuna gelecek olursak Aile bağları çok kuvvetli olan Tuğba babasının beklenmedik ölümü ile oldukça sarsılır. Babasının ölümünde oldukça şüpheli durumlar vardır. Genç kadın bu durumu araştırmaya karar verir ve bulduğu yollar üzerine çok eski olan bir tarikatdan şüphelenerrek olayları eşelemeye başlar. Ancak bu duruma el atmaya başladıkdan sonra oldukça tuhaf olaylar hayatında yer etmeye başlar. Ancak asla pes etmeyen kadın eski ve ıssız bir köy olan Derinsuyluk köyünde Humruz adı verilen bir tarikat hakkında bilgiler edinmeye çalışır. Bu durum karşısında tek başına ilerlemek istemeyen genç kadın abisi (Selim) ve eski danışmanlık yapan hocasından fikir ve yardım alır. Olayların peşini bırakmak istemeyen Tuğba gecenin en kör zamanında köye gider ve burada doğa üstü korkunç olaylar ile karşılaşır.Humraz Cin Tarikatı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Humraz Cin Tarikatı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Humraz Cin Tarikatı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 141
 • 0
Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle 2020 hd
Tüm Bilgiler
Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle 2020 hd Aksiyon, Korku 
Türkçe Dublaj
Zombi Ekspresi 2 Peninsula 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkce Altyazi olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Zombi Ekspresi 2 Peninsula filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Zombi Ekspresi 2 Peninsula Film KonusuSeul’dan hareket eden ve Busan’a yol alan trende bulunan yolcuların hayata tutunma çabalarını anlatılıyor. Güney Kore, zombi felaketinin etkisi altındadır ve dört yıl sonra şehre dönerek Peninsula’da Zombi istilası yaşanan bölgeye giren eski asker Jung-Seok’un yeni bir görevi vardır.Bu denizaşırı kaçış planını başarabilen eski asker Jung-Seok’un yeni görevi ise hayatta kalmayı başaranları bularak, o insanların güvenliklerini sağlamaktır.Zombi Ekspresi 2 Peninsula izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Zombi Ekspresi 2 Peninsula full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Zombi Ekspresi 2 Peninsula Türkce Altyazi izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 5.7
 • 326
 • 0
Geri Sayım – Countdown izle 2020 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Geri Sayım – Countdown izle 2020 Türkçe Dublaj Korku, Türkçe Altyazılı 
Türkçe Dublaj
Geri Sayım Countdown 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Geri Sayım Countdown filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Geri Sayım Countdown Film KonusuCountdown adlı uygulamayla hayatının son anlarını yaşadığını öğrenen genç bir hemşire, yaşamak için sadece üç günü kaldığını öğrenir. Bu sırada gizemli bir silüetin de kendisini takip ettiğini fark eden genç kadın, zamanı dolmadan önce peşindekinin ne olduğunu anlamak ve hayatını bir şekilde kurtarmak zorunda kalacaktır.Geri Sayım Countdown izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Geri Sayım Countdown full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Geri Sayım Countdown Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 162
 • 0
12
Korku filmleri izle, en son vizyona giren korku filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.