9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mortal izle 2020 Full HD

-

Mortal

Mortal izle 2020 Full HD
Mortal 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mortal filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Eric, kökü Norveç mitolojisine dayanan tanrısal güçlere sahip olduğunu fark eden bir gençtir. Batı Norveç’in ıssız bölgesinde saklanırken, bir genci yanlışlıkla öldürür ve bunun neticesinde de tutuklanır. Soruşturmaya alınmadan önce Christine adında gerçekte ne olduğunu anlamaya çalışan bir psikologla tanışır. Eric’e inanıp ona karşı sempati beslemeye başlar. Amerikan elçiliği gelip de Eric’in teslim edilmesini isteyince, Christine ile kaçarlar. İçine düştükleri macera ise Eric’in gerçekte kim olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.
Mortal izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Mortal full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Mortal Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • İZLENME: 209
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı