5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd

-

Mucize 2 Aşk

Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd
Mucize 2 Aşk 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mucize 2 Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Mucize 2 Aşk Film Konusu


2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapım, engelli bir adam olan Aziz ve görücü usulü evlendiği karısı Mizgin'in Batı da yaşam öyküsünü anlatıyor. Aziz ve Mizgin'in köyde yaşadıkları onca tatsız olaylardan sonra kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gitme kararı verir. Ancak gittikleri kasabada da türlü türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir.
Mucize 2 Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Mucize 2 Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Mucize 2 Aşk Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Tür: Dram , Yerli
  • Ülke:
  • İZLENME: 36
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı