Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film
Tüm Bilgiler
Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film Komedi, Romantik 
Yerli Film
Damat Takımı 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Damat Takımı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Damat Takımı Film KonusuYiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından beri hiç ayrılmamış beş arkadaştır. Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit'in evlenme kararı alması ile gençliklerinin bittiğini fark eder. Geçmişi anma ve Yiğit'e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır.Arif v 216 Film Bilgisi2017 yılında vizyona giren Damat Takımı filminin yönetmenliğini Doga Can Anafarta üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Furkan Andic, Özgürcan Cevik, Pelin Akil, Açelya Topaloglu, Sarp Can Köroglu, Ozan Osmanpasaoglu, Özgün Aydin, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabali, Beyza Sekerci, Ersen Akbas, Aynur Alp, Arda Aranat, Begüm Batus gibi daha bir çok isim bulunuyor. Damat Takımı filmi toplamda 1 saat 49 dakika sürmektedir. Damat Takımı filmi IMDb tarafından ise 5.6 puan alıyor.Damat Takımı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Damat Takımı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Damat Takımı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 8
 • 0
Hayatın Kendisi – Life Itself izle 2018 Full
Tüm Bilgiler
Hayatın Kendisi – Life Itself izle 2018 Full Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
Hayatın Kendisi 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hayatın Kendisi filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Hayatın Kendisi Film KonusuOscar Isaac ve Olivia Wilde'in baş rolünde yer aldıkları drama filmi Life Itself, New York’tan İspanya’ya kadar insanların yaşamları, farklı nesiller boyunca kesişiyor. Çift, New York’un sokaklarından, İspanyol kırsalına kadar hem yıllarda hem de kıtalarca süren çok nesilli bir aşk hikayesine öncülük ederken, tek bir olay ile hikayenin bütün karakterlerini de birbirine bağlıyor. Filmin zengin kadrosu yalnızca sevilen iki Hollywood yıldızıyla kısıtlı değil. Bol yıldızlı kadroda aynı zamanda 3 Altın Küre adaylığı bulunan Mandy Patinkin, Hollywood’un en meşgul genç yıldızlarından Olivia Cooke, Oscar adayı Samuel L. Jackson, 4 Oscar adayı Annette Bening, 3 Altın Küre adayı Antonio Banderas ve Hollywood’un yükselen yıldızı Laia Costa da yer alıyor.Hayatın Kendisi izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Hayatın Kendisi full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Hayatın Kendisi Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 9
 • 0
American Kamasutra izle 2018 Altyazılı
Tüm Bilgiler
American Kamasutra izle 2018 Altyazılı Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
American Kamasutra 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. American Kamasutra filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.American Kamasutra Film KonusuZengin bir iş adamının güzel kızları yazlıklarında vakit geçirmektedir. Bölgedeki diğer lüks villaya taşınan genç adam ise kadınları ağına düşürmek için plan yapar. Sıradan birgün iki kız kardeş havuz partisi verir ve alkol alırlar. Genç yakışıklı komşuları bunu fırsat bilerek onlarla erotizm dolu bir gece yaşar.American Kamasutra izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan American Kamasutra full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz American Kamasutra Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 2.9
 • 16
 • 0
İsmail’in Hayaletleri izle 2017 Full hd
Tüm Bilgiler
İsmail’in Hayaletleri izle 2017 Full hd Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
İsmail’in Hayaletleri 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. İsmail’in Hayaletleri filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.İsmail’in Hayaletleri Film KonusuMarion Cotillard, Mathieu Amalric ve Charlotte Gainsbourg gibi isimlerin başrolünde yer aldığı İsmail’in Hayaletleri, yeni senaryosunu bitirmeye çalışan İsmail ile birlikte yaşadığı Sylvia’nın hayatına Carlotta’nın girmesiyle yaşananları konu ediniyor.Yeni filminin hazırlıklarıyla meşgul olan İsmail (Mathieu Amalric), hayatına kısa zaman önce giren Sylvia (Charlotte Gainsbourg) ile şehirden uzakta sakin bir hayat yaşamaktadır. Ancak çok vakit geçmeden sorunlar baş gösterir. Yazılarında tıkanmaya başlayan İsmail, daha sonra 20 yıl öncesinde bıraktığı bir hayaletin çıkagelmesiyle sarsılır. Yıllar önce habersizce çekip giden karısı Carlotta (Marion Cotillard), geri dönmüştür. İsmail iki kadının arasında gelgitler yaşarken, filmi de tamamlamanın yollarını aramaya başlar.İsmail’in Hayaletleri izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan İsmail’in Hayaletleri full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz İsmail’in Hayaletleri Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 17
 • 0
Viena And The Fantomes izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
Viena And The Fantomes izle 2020 Full hd Dram, Müzikal 
Türkçe Altyazı
Viena And The Fantomes 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Viena And The Fantomes filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Viena And The Fantomes Film KonusuGenç, güzel bir kadın olan Viena, bir punk grubu olan Fantomes ile birlikte yola koyulur. Konser ve partilerle dolu olan bu yolculukta, bir süre sonra alkol ve uyuşturucu hüküm sürmeye başlar. Kendi hayatta kalma yollarını bulmak zorunda olan Viena, bu süreçte kendisini grup için sahne arkasında çalışanlardan biri ve dengesiz bir grup üyesi arasındaki tehlikeli bir aşk üçgeninde sıkışmış bir halde bulur. Bu aşk üçgeni Viena’nın hayatını sorgulamasına neden olur.Viena And The Fantomes izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Viena And The Fantomes full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Viena And The Fantomes Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.1
 • 18
 • 0
Hangi Kadın – Who You Think I Am izle 2019 full
Tüm Bilgiler
Hangi Kadın – Who You Think I Am izle 2019 full Dram, Romantik 
Türkçe Dublaj
Hangi Kadın 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hangi Kadın filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Hangi Kadın Film KonusuFilmin kahramanı 50 yaşındaki iki çocuklu akademisyen Claire, genç sevgilisini sosyal medya üzerinden gözetlemek amacıyla Facebook’ta sahte bir hesap açıyor; 23 yaşında, sarışın, genç ve güzel Claire oluveriyor. Sevgilisi kanmıyor ama en yakın arkadaşı tuzağa düşüyor. Fransız yönetmen ve oyuncu Safy Nebbou’nun ödüllü yazar Camille Laurens’in aynı adlı romanından uyarladığı Juliette Binoche’un harika performansıyla öne çıkan film, Berlin Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirmişti.Hangi Kadın izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Hangi Kadın full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Hangi Kadın Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 20
 • 0
Şuursuz Aşk izle 2019 Full Hd
Tüm Bilgiler
Şuursuz Aşk izle 2019 Full Hd Dram, Romantik 
Yerli Film
Şuursuz Aşk 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Şuursuz Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Dramatik Film Şuursuz Aşk KonusuFilm, akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir aşk hikayesini konu alıyor. Yusuf, normal şartlarda hayatının baharında bir delikanlıdır. Fakat, ihtilal sonrasında suçlu olduğu öngörülüp, derin işkencelere maruz bırakılmıştır. Günlerce darp edilen karakter, vücuduna verilen elektrik neticesinde tamamen meczup olmuştur. Bu durumuna paralel olarak da akıl hastanesine sevki gerekmiştir. İdealist bir kadın doktor, Yusuf’a uygulananlar neticesinde bunları yaşadığını fark etse de atmosfer itibariyle pek bir şey yapamayacaktır. Yusuf, akıl hastanesindeki günlerine alışmaya çalışırken tıpkı kendi durumunda bulunan Menekşe isimli genç kıza kalbini kaptıracaktır. İkili karşılarındaki bütün imkansızlıklara rağmen, birbirlerine olan sevgilerine sığınacaktırlar. Lakin sonrasında ilişkilerini de etkileyecek türden gelişmeler yaşanacaktır. Bu gelişmelerin tetikleyicisi Menekşe olacaktır.Şuursuz Aşk Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Şuursuz Aşk filminin yönetmen koltuğunda Umut Ertek görünürken oyuncu kadrolarında ise Ali Buhara Mete, Atıf Emir Benderlioğlu, Ayhan Anıl, Ayşen Batıgün, Burcu Kara, Çağlar Ozan Aksu, Demet Oran, Ebru Şahin, Halit Karaata, İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal, Ruhi Sarı, Seher Terzi, Şekip Taşpınar, Tuncer Salman, Volga Sorgu gibi daha bir çok isim bulunuyor. Şuursuz Aşk filmi toplamda 1 saat 47 dakika sürmektedir. Şuursuz Aşk filmi IMDb tarafından ise 6.5 puan alıyor.Şuursuz Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Şuursuz Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Şuursuz Aşk Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 58
 • 0
Delibal izle Yerli Film 2015
Tüm Bilgiler
Delibal izle Yerli Film 2015 Dram, Romantik 
Yerli Film
Delibal 2015 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Delibal filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Delibal Film KonusuBarış okuduğu üniversitede mimarlık bölümündedir ve aynı zamanda onun için bir hobi olan müzik ile de uğraşmaktadır. Hayatın tadını çıkarmaktan her zaman keyif alan biridir ve Füsun’ü ilk gördüğü anda hayatında hiç tatmadığı bir duyguya kapılır. Aşk her zaman Barış’ı es geçmiştir fakat bu kez sağlam yakalamıştır. Aşık olduğu kıza bir şekilde ulaşan Barış için Füsun’u aşka ikna etmek biraz zor olacaktır. Çünkü, Füsun okulunu dereceyle bitirip yurt dışında master yapmaktan başka bir şey düşünmek istemez. Fakat Barış yakışıklığı ve aklıyla bununda üstesinden gelir ve Füsun’ü kendine aşık etmeyi başarır. Her şey çok güzel giderken aniden her şey değişecektir…Delibal Filmin Oyuncu KadrosuBaşrol oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Dram türdeki 25 Aralık 2015 gösterim tarihli Delibal Ali Bilgin tarafından yönetilmiştir.Delibal izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Delibal full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Delibal Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2015
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.9
 • 85
 • 0
Lanetli Konak – The Lodgers izle 2017 Full hd
Tüm Bilgiler
Lanetli Konak – The Lodgers izle 2017 Full hd Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Lanetli Konak 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Lanetli Konak filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Lanetli Konak Film Konusu1920’de İrlanda’nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. 2017 ABD yapımı The Lodgers adlı filmin 2017 Molins de Rei Korku Filmi Festivalinde En İyi Film Ödülü bulunmaktadır.Lanetli Konak izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Lanetli Konak full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Lanetli Konak Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • İrlanda
 • 1080P
 • IMDb 5.1
 • 141
 • 0
İlk Aşk – Flipped izle 2010 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
İlk Aşk – Flipped izle 2010 Türkçe Dublaj Komedi, Romantik 
Türkçe Dublaj
İlk Aşk 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. İlk Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.İlk Aşk Film Konusu15 yaşındaki Camille ciddi mizaçlı, mantığa inanan bir genç kızdır. Ondan yaşça biraz daha büyük olan Sullivan hayat dolu ve dünyayı keşfetme arzusuyla yanan bir gençtir. İki genç birbirlerine tutkuyla aşık olurlar ama Sullivan özgürlüğünün peşinden Güney Amerika'ya gitmek için Camille'dan ayrılınca genç kızın dünyası yıkılır. Bir süre mektuplar gelmeye devam eder fakat sonra Camille, Sullivan'ın izini kaybeder. Büyük aşkının yokluğunda acı çekerek büyüyen genç kız gücünü yeniden toplar, yeni bir ilişkisi olur ve hayata devam etmeye çalışır. Fakat, Sullivan bir gün çıkıp geri gelir... Fransız sinemacı Mia Hansen-Løve'un 3. uzun metrajlı filmi olan yapımın başrollerini Sebastian Urzendowsky ve Lola Créton paylaşıyor. 11. !f Uluslararası Bağımsız Film Festivali programında da yer alan film, yönetmenin hayatından izler de taşıyor...İlk Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan İlk Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz İlk Aşk Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2010
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 120
 • 0
Kimyasal Kalpler – Chemical Hearts izle 2020 HD
Tüm Bilgiler
Kimyasal Kalpler – Chemical Hearts izle 2020 HD Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
Kimyasal Kalpler 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kimyasal Kalpler filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Kimyasal Kalpler Film Konusu18 yaşına girmek üzre olan Henry Page, bu yaşına kadar aşka dair hiç bir şey yaşamamıştır. Aşkın nasıl bir duygu olduğunu bilmeyen Henry, okuduğu liseye yeni kaydolan Grace tanışır. İkili okul gezisine birlikte gidecek ve burada yakınlaşmaya başlayacaklardır. Bu ilk deneyim Henry'e yabancı olan duyguları tecrübe etme fırsatı sunacaktır.Kimyasal Kalpler izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Kimyasal Kalpler full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Kimyasal Kalpler Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 149
 • 0
The Lost Husband izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
The Lost Husband izle 2020 Full hd Romantik, Türkçe Altyazılı 
Türkçe Altyazı
The Lost Husband 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Lost Husband filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.The Lost Husband Film KonusuLibby ani bir ölümle kocasını kaybeder. Bu ölüm hiç beklemediği bir gelişmedir zira çocukları ile ortada kalan kadının hayatı alt üst olacaktır. Büyük yıkım yaşayan Libby, kendisi ve çocukları için yeni bir başlangıç yaparak teyzesine ait keçi çiftliğine taşınır. Şehir hayatına alışmış ve yıllarını geçirdiği şehri terk ederek taşraya taşınan talihsiz kadın, bu hayata uyum sağlamakta zorlansa da zaman sonra kendini yeniden doğmuş gibi hissetmeye başlayacaktı...The Lost Husband izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The Lost Husband full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The Lost Husband Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 132
 • 0
The High Note izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
The High Note izle 2020 Altyazılı Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
The High Note 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The High Note filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Ülkede popüler olan pop sanatçısının yanında asistan olarak çalışan genç kadın bir yandan kendi kariyerini inşa etmeye çalışırken diğer yandan ise ansızın kapısını çalan aşkı için mücadele etmek zorunda kalacaktır. Nisha Ganatra tarafından yönetilen film, Grinin Elli Tonu adlı film ile şöhret basamaklarını hızlıca tırmanan güzel oyuncu Dakota Johnson'a ev sahipliği yapmakta.The High Note izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The High Note full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The High Note Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 154
 • 0
Romantik filmleri izle, en son vizyona giren romantik filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.