Cut Throat City izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
Cut Throat City izle 2020 Altyazılı Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazı
Cut Throat City 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cut Throat City filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Cut Throat City Film KonusuABD yapımı aksiyon, suç ve dram türdeki filmde, Katrina kasırgası sırasında dört çocukluk arkadaşı, New Orleans’ın tam merkezinde bir soygun gerçekleştirmeye çalışırlar…Cut Throat City izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Cut Throat City full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Cut Throat City Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.2
 • 28
 • 0
The Tax Collector izle 2020 Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Tax Collector izle 2020 Altyazılı Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazı
The Tax Collector 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Tax Collector filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.The Tax Collector Film KonusuShia LaBeouf ve Cinthya Bornacelli baş rollerini paylaştıkları The Tax Collector filminde, David ve Creeper isimli iki adamın bir suç baronu olan Wizard için haraç toplayıcı olarak çalışmasını konu ediniyor. David Cuevas, Los Angeles’da Wizard adında bir çete lideri için tahsilat yapan bir aile babadır. Ortağı Creeper ile birlikte tüm gün şehrin dört bir yanını dolaşarak tahsilat yapar. Ancak Wizard’ın eski rakibi Meksika’dan Los Angeles’a geri döndüğünde işler karışır. Eski düşmanın ortaya çıkması David’in ailesi için büyük tehlike oluşturur. David ailesini korumak için her şeyi göze alacaktır.The Tax Collector izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The Tax Collector full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The Tax Collector Türkçe Altyazı izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 25
 • 0
Sıfır Bir Filmi izle 2019 Full hd
Tüm Bilgiler
Sıfır Bir Filmi izle 2019 Full hd Aksiyon, Dram 
Yerli Film
Sıfır Bir 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sıfır Bir filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sıfır Bir Sinema Filmi Filmizlersin.Com'daSuç merkezi olan Adana, aksiyon dolu hayatlarını hiç düşünmeden arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azadın amansız ve inanılmaz hikayesini konu alıyor. Adanalı suç çetesi lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur. Soluksuz ve heyecan dolu filmi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sıfır Bir Full İzle filmini güvenli film izle sitemizde sansürsüz ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.Sıfır Bir Sinema Filmin KonusuSıfır Bir oldukça çarpıcı ve karanlık bir hikâye. Hayatın başka bir penceresinden size bazı gerçekleri gösterecek olan bu filmin konusu oldukça can alıcı. Film esas olarak üç karakterin yaşamını konu ediniyor. Savaş, Cihat ve Azad Adana’da suç dolu bir hayata sahiptirler ve bu hayatı arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşirler. Çete lideri Savaş, Cihad ve Azad’ı da berberine katarak suç ve şiddet dolu hayatlarını geride bırakmaya karar verir. Böylece üç dost yeni bir sayfa açmak için İzmir’e yerleşir. Burada silahlardan, çatışmalardan ve kavgadan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş oto yıkamacı açarlar. Fakat işler pek de umdukları gibi gitmez. Onlar her ne kadar geçmişten uzak kalmak isteseler de kendilerini yeni bir savaşın içinde bulurlar. Melek adındaki küçük bir kız ekibin hayatına yeni bir yön verir. Melek’in başından çok kötü şeyler geçmiştir, bunun üzerine ekibe sığınır. Ekip Melek’e ve annesine zarar veren adamların peşine düşer. Bu dönüşü olmayan bir yol olacaktır.Sıfır Bir Sinema Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Sıfır Bir filminin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın görünürken oyuncu kadrolarında ise Savas Satis, Burak Sahin, Onur Akbay, Bertan Uçar, Nesih Turunç, Burak Safak, Vedat Karahan, Burak Akyüz, Cengiz Yurdutek gibi daha bir çok isim bulunuyor. Sıfır Bir Sinema filmi toplamda 1 saat 38 dakika...
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 61
 • 0
Crown Vic izle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Crown Vic izle 2019 Türkçe Dublaj Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Crown Vic 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Crown Vic filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Crown Vic Film KonusuCrown Vic, Ray Mandel (Thomas Jane) adında deneyimli bir LAPD polisinin devriye için yanına genç bir polisi (Luke Kleintank) almasını anlatıyor. Kayıp bir kızı ve iki polis katilini arayan Mendel, genç polise hayatın vahşi gerçekliğini gösterir. Devriye arabası iki polis için de bir eve dönüşürken, gece gittikçe daha tehlike bir hal almaya ve karşılaştıkları şüpheliler daha tekinsiz olmaya başlar.Crown Vic izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Crown Vic full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Crown Vic Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.0
 • 51
 • 0
Enola Holmes izle 2020 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Enola Holmes izle 2020 Türkçe Dublaj Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Enola Holmes 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Enola Holmes filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Enola Holmes Film KonusuBaş rollerini Millie Bobby Brown ve Henry Cavill'in üstlendikleri polisiye gerilim filmi Enola Holmes, Sherlock Holmes filmi ile benzer hikayeye sahip bir film olarak ön plana çıkıyor. Genç Enola’nın annesi ortadan kaybolur ve kardeşleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım istemeye karar verir. Mycroft ve Sherlock annelerini bulmak için olayı çözmeye çalışırken, Enola’yı uzaklarda bulunan yatılı bir okula göndermeyi tercih ederler. Fakat Enola burada kalmak istemez ve kaçar. Kaçtıktan sonra ilk gideceği yer ise, Sherlock Holmes ile birlikte pek çok vaka üzerinde çalışmış Lestrade olacaktır. Enola’da annesini bulmak için olaya dahil olmak ister…Enola Holmes izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Enola Holmes full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Enola Holmes Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 67
 • 0
Proje – Project Power izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
Proje – Project Power izle 2020 Full hd Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Project Power 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Project Power filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Dünya yeni bir tıbbi ilacın peşine düşer. Bu ilaç kullanan kişilere geçici olarak doğa üstü güçler vermekte ve bambaşka birine çevirmektedir. İlacın bu denli etkili sonuçlar doğurması, devletlerin ve dahi yer altı dünyasının ilgisini çekmektedir.. Herkes bu ilacın peşindeyken genç bir polis ilacın kaynağına ulaşmak için biri asker diğer genç kız olan iki yabancı ile güç birliği yapmak zorundadır.Project Power izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Project Power full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Project Power Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 190
 • 0
Dead on Arrival izle 2017 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dead on Arrival izle 2017 Türkçe Dublaj Gizem, Suç 
Türkçe Dublaj
Yolun Sonu Ölüm izle, 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Yolun Sonu Ölüm filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Louisiana bir ilaç şirketinde çalışmakta ve kasaba kasaba gezmektedir. İlaçlarını pazarlamak ve iyi bir komisyon kazanmak isteyen kahramanımız, son gittiği kasabada 24 saat boyunca inanılmaz olaylar yaşamak zorunda kalacaktı. Şahit olduğu yolsuzluğu başkalarına anlatacağı zannedilen kahramanımız kasaba şerifi dahil herkesin hedefi haline gelecektir.Yolun Sonu Ölüm izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Yolun Sonu Ölüm full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Yolun Sonu Ölüm Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 160
 • 0
Suç filmleri izle, en son vizyona giren suç filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.