5.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle 2020 Full hd

-

Türkler Geliyor

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle 2020 Full hd
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Film Konusu


Film, Fatih Sultan Mehmet Han’a ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan ve Tuna’dan Roma’ya kadar her dağa, her ağaca isimlerini kanlarıyla yazan, krallara adaletin kılıcı olduklarını öğreten Akıncıların destansı hikayesini konu ediyor.
Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinden hemen ardından rotasını Roma’ya çevirecektir. Fakat bu sırada Sıbistan vicdansız kralı olan Lazar, Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki istikrarlı ilerleyişine engel olabilmek için planlar yapmaktadır. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlı Devletine karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme sebep olan Lazar’ın yaptığı planı bozmak için harekete geçer.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Filmin Oyuncu Kadrosu


Son zamanlarda ülkemizde yaşanan üzücü olayların ardından milli duygularımızın daha da yoğunlaştığı bu günlerde göğsümüzü kabartacak aynı zamanda gözlerimizde yaşa sebep olacak güzel bir tarihi film ile buluşuyoruz. 2019’un son ayında vizyona giren ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminde yönetmen koltuğunda Kamil Aydın’ı görüyoruz.
Senaryosu ve proje tasarımı da Mehmet Bozdağ’a ait filmin başrolünü Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu ile Leven Özdilek paylaşıyor. Bu isimlere Serdar Gökhan, Ebru Özkan, Eren Vurdem, Seray Kaya, Selda Alkor, Cemal Hünal, Ogün Kaptanoğlu, Funda İlhan ve Sezgin Erdemir gibi isimler eşlik ediyorlar.
Hazırlık süreci bir yılda tamamlanan filmde oyuncular 9 ay;  dünyaca ünlü filmlerde ve Marco Polo dizisinde görev alan koreografi ekibi Nomad’dan aksiyon, at binme, kılıç ve yay kullanma eğitimlerinin yanı sıra askeri eğitim ve akademisyenlerden dönemin sosyal yaşantısına dair öğrenim gördü. 50 bin metrekarelik alanda 15. Yüzyıla dair mekan ve yaşam görseli hazırlandı.
Hem maddi hem de manevi olarak büyük özveri ile çekilen film 20 Aralık’ta Türkiye’nin yanı sıra aynı anda ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek.

Seray Kaya: 1991 yılında İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu ilk defa kameralar karşısına huzur sokağı filmiyle çıkmıştır.  Daha sonra Evli ve Öfkeli, Kocamın Ailesi ve Gülümse Yeter dizilerinde yer alan Seray Kaya, Kadın dizisi ile adını duyurmayı başarmıştır.

Eren Vurdem: 1988 yılında Konya’da doğmuştur. Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümünde Tiyatro eğitimi alan yakışıklı oyuncu son olarak Söz dizisinde Ateş karakterini canlandırmıştır. Son filminde ise başrol olarak seyirci ile buluşacak.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Aksiyon , Dram , Savaş , Yerli
  •  Süre: 125 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 171
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı