Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film
Tüm Bilgiler
Damat Takımı izle 2017 Full Yerli Film Komedi, Romantik 
Yerli Film
Damat Takımı 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Damat Takımı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Damat Takımı Film KonusuYiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından beri hiç ayrılmamış beş arkadaştır. Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit'in evlenme kararı alması ile gençliklerinin bittiğini fark eder. Geçmişi anma ve Yiğit'e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır.Arif v 216 Film Bilgisi2017 yılında vizyona giren Damat Takımı filminin yönetmenliğini Doga Can Anafarta üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Furkan Andic, Özgürcan Cevik, Pelin Akil, Açelya Topaloglu, Sarp Can Köroglu, Ozan Osmanpasaoglu, Özgün Aydin, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabali, Beyza Sekerci, Ersen Akbas, Aynur Alp, Arda Aranat, Begüm Batus gibi daha bir çok isim bulunuyor. Damat Takımı filmi toplamda 1 saat 49 dakika sürmektedir. Damat Takımı filmi IMDb tarafından ise 5.6 puan alıyor.Damat Takımı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Damat Takımı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Damat Takımı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 14
 • 0
Arif v 216 izle 2018 Yerli Film
Tüm Bilgiler
Arif v 216 izle 2018 Yerli Film Komedi, Yerli 
Yerli Film
Arif v 216 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Arif v 216 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Arif v 216 Film KonusuArif V 216 filmi Cem Yılmaz’ın senaristliğini yaptığı ve başrolünde bulunduğu bir seri filmidir. Diğer filmlere göre daha modern bir hikayeye sahip olan Arif v 216 filminde zamanlar arası yolculuk yapılır. Gora’da uzaya kaçırılan Arif burada 216 adlı robot ile tanışmıştı. Karısının uzaydaki en yakın arkadaşı olan 216 bu duruma dayanamaz ve kendisini dünyaya uzay mekiği ile fırlatır. Arif de 216’yı alır ve evine götürür ancak dünya basınında duyulan bu olayda 216’yı almak için askerler evin etrafını sarar.Arif’de 216’yı kurtarmak için onu geçmişe ışınlar fakat yanlışlıkla kendisi de oraya gider. Geriye dönmeye çalışan Arif ve 216 yanlış anlaşılmadan dolayı karşı karşıya gelir.Arif v 216 Film Bilgisi2018 yılında vizyona giren Arif v 216 filminin yönetmenliğini Kivanç Baruönü üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Cem Yilmaz, Ozan Güven, Özkan Ugur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alisik, Seda Bakan, Mert Firat, Ediz Hun, Mustafa Sandal, Can Yilmaz gibi daha bir çok isim bulunuyor. Arif v 216 filmi toplamda 2 saat 06 dakika sürmektedir. Arif v 216 filmi IMDb tarafından ise 7.2 puan alıyor.Arif v 216 izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Arif v 216 full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Arif v 216 Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 15
 • 0
El Değmemiş Aşk izle Sansürsüz 2016
Tüm Bilgiler
El Değmemiş Aşk izle Sansürsüz 2016 Yerli 
Yerli Film
El Değmemiş Aşk 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. El Değmemiş Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.El Değmemiş Aşk Film KonusuZafer hala büyümemiş bir adamdır. En büyük tutkuları fanatiği olduğu futbol takımı ve büyük aşkı Duygu'dur. Ancak bir türlü olgunlaşmaması ailesinin canına tak ettirir ve oğullarının geleceği için bir plan çizmeye karar verirler. Çocukluk aşkıyla evlendirilen Zafer, Duygu'ya olan aşkı için bu evlilikten kurtulmanın binbir yolunu denemeye başlar. Sevgilisi Duygu evliliğine onay verse de ikilinin arasındaki bağlar zedelenmiştir. Zafer'in evlilikten kurtulma planları ise hiç beklemediği bir yola girer...El Değmemiş Aşk Film Konusu2016 yılında vizyona giren El Değmemiş Aşk filminin yönetmenliğini Umut Kirca üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Ferdi Akarnur, Gülsüm Alkan, Haldun Boysan, Ümit Erdim gibi daha bir çok isim bulunuyor. El Değmemiş Aşk filmi toplamda 1 saat 38 dakika sürmektedir. El Değmemiş Aşk filmi IMDb tarafından ise 5.7 puan alıyor.El Değmemiş Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan El Değmemiş Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz El Değmemiş Aşk Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2016
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 18
 • 0
Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film
Tüm Bilgiler
Araf 4: Meryem izle 2020 Korku film Gizem, Korku 
Yerli Film
Araf 4 Meryem 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Araf 4 Meryem filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Araf 4 Meryem Film KonusuKorku dolu hikayesi ile dikkat çeken devam filmi Araf 4'de, Mesleğinin ilk yılında olan çiçeği burnunda Meryem Öğretmen, meslektaşı olduğu Güzide ve Güzide’nin teyzesi Nurten ve onun iki çocuğu ile birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. İlk başlarda her şey yolundadır. Lakin aradan geçen kısa süre sonrasında Meryem, evde tuhaf olaylara şahit olur. Yaşadıklarının psikolojik olduğunu düşünür. Fakat kendisinin yaşadıklarını Güzide’nin de yaşamaya başladığını öğrenmesiyle ikili çözüm yolu aramaya başlarlar. Bilmedikleri çok önemli bir husus vardır. O da tüm bunlardan haberdar olan Nurten’in işin arkasın var olmasıdır. Nurten geçmişinde yaptığı bazı şeylerin bedelini bu kızlara ödetme derdindedir.Araf 4 Meryem izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Araf 4 Meryem full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Araf 4 Meryem Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.3
 • 24
 • 0
Araf 3: Cinler Kitabı izle 2019 Korku film
Tüm Bilgiler
Araf 3: Cinler Kitabı izle 2019 Korku film Gizem, Korku 
Yerli Film
Araf 3: Cinler Kitabı 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Araf 3: Cinler Kitabı filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Araf 3: Cinler Kitabı Film KonusuBir cin tarafından ele geçirilen kardeşini kurtarmak için çabalayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Arda, sekiz yaşındayken şeytana tapan güçlü bir cin tarafından ele geçirilir. Arda'nın ablası Nihal, kardeşini bu beladan kurtarmak için elinden geleni yapsa da bir sonuç elde edemez. Bir çözüm bulmak için her yolu deneyen Nİhal, kardeşini doktorlara, cinci hocalara götürse de değişen bir şey olmaz. Bu sırada genç kadın, içinde oldukça güçlü büyülerin yer aldığı Kitabü’l Azazil adında bir kitap olduğunu öğrenir. Kardeşini kurtarmak için içinde tehlikeli ve ölümcül büyüler bulunan kitabı ele geçiren Nihal, burada yazan bir büyüyü yapabilmek için sevgilisi ve iki yakın arkadaşından yardım ister. Bir evde toplanan dört genç, yaptıkları büyü ile Arda'yı kurtarmayı başarır. Ancak gençler, yaptıkları büyü ile bu güne kadar görülmüş en güçlü cinlerin serbest kalmasına neden olur.Araf 3: Cinler Kitabı izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Araf 3: Cinler Kitabı full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Araf 3: Cinler Kitabı Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 33
 • 0
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle 2019 full hd Biyografi, Dram 
Yerli Film
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Film KonusuCep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi, ülkemiz adına dünya spor tarihine adına ismini altın harflerle yazdıran efsane halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyaz perdede konu ediyor. Naim Süleymanoğlu 1967 yılı Mestan, Bulgaristan doğumlu aslen Türk bir halterci. Ancak bu halterci normal bir halterci değil 6 adet Avrupa şampiyonluğu, 7 adet Dünya şampiyonluğu ve 3 tane Olimpiyat altın madalyasına kazanmayı başarmış bir halterci. Muhtemelen birçoğu bir daha kırılamayacak olan 47 adet dünya rekoruna da sahip ayrıca. İlk rekorunu ise henüz 15 yaşındayken kırmış. Kendi kilosunun katlarca fazlasını kaldırabilen bir halterci Naim. 1.47 boyunda ve 60 kiloda olmasından dolayı da kendisine cep Herkülü deniyor. Bu halterci tüm Türkiye'nin özellikle de Bulgaristan ve Balkanlardaki diğer Türklerin gururu. Naim Cep Herkülü konusu da belki de dünya tarihinin en iyi haltercisi Naim Süleymanoğlu'nun biyografisi. Naim Süleymanoğlu, annesi Hatice ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor. Filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinden olan kazanma ve yükselme hırsını daha yoğun olarak anlatıyor. Bu filmde yoğun olarak hissedilen duygular ise memleket özlemi, sevgi, dram, hüzün ve gurur.Naim Süleymanoğlu, annesi Hatice ve babası Süleyman ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor. filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinde olan kazanma ve yükselme hırsını, sporculuğunu daha yoğun olarak anlatıyor. Film Bulgaristan'ın Balkan Türklerine yönelik asimilasyon çalışmalarının başlaması, Türklere Bulgar isimlerinin verilmeye çalışılmasıyla ise bireysel bir sporcunun hayat hikayesinden çok bir toplumsal kahramanı anlatmaya başlıyor aslında. Çünkü cep herkülü lakaplı Naim Süleymanoğlu 1986'da Melbourne Olimpiyatlarında kaçıp Türk Büyükelçiliği'ne sığınıyor. Naim cep herkülü oyuncular yaptıkları oyunculukla ise adeta izleyiciye o dönemi yaşıyor hissi tattırıyor. İzlerken milliyetçi duygularımızı kabartıyor adeta bu film. Kısacası bu filmde Naim Süleymanoğlu'nun çocu yaşta başladığı halter sporundaki ilerlemesi, ezilen Bulgar Türklerinin sesi oluşu, Bulgaristan’da yaşadığı olaylar, yaşadığı hasretler kendisini izlettirecek bir güzellikte işleniyor. Eğer bu güzel milliyetçi duyguları yaşamak, o dönemdeki Bulgaristan Türklerinin halini anlamak istiyorsan Naim cep herkülü izle.Yapım dünya ve ülkemizde spor tarihine ismini efsanelere yazdırmış olan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinmektedir. Henüz 15 yaşında ilk dünya rekoruna imza atmış olan ve bu zamana kadar ki spor kariyerinde toplam üç ayrı olimpiyatta kazanmış olduğu 3...
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 8.7
 • 27
 • 0
Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd
Tüm Bilgiler
Mucize 2 Aşk izle 2019 full hd Dram, Yerli 
Yerli Film
Mucize 2 Aşk 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mucize 2 Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Mucize 2 Aşk Film Konusu2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapım, engelli bir adam olan Aziz ve görücü usulü evlendiği karısı Mizgin'in Batı da yaşam öyküsünü anlatıyor. Aziz ve Mizgin'in köyde yaşadıkları onca tatsız olaylardan sonra kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gitme kararı verir. Ancak gittikleri kasabada da türlü türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir.Mucize 2 Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Mucize 2 Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Mucize 2 Aşk Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 37
 • 0
Adem’in Eli izle 2018 yerli film
Tüm Bilgiler
Adem’in Eli izle 2018 yerli film Yerli 
Türkçe Dublaj
Adem’in Eli 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Adem’in Eli filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Adem’in Eli Film KonusuFilm, on yaşındaki Mustafa'nın, öğretmeni Murat'ın verdiği resim yapma ödevini yerine getirmek için gösterdiği çabanın öyküsünü anlatır. Mustafa, gördüğü en güzel "şey"in resmini yapmayı amaçlar, çünkü öğretmeni bunu istemiştir. Mustafa, köyü bisikletle gezerek insanları ve doğayı izler. Bu "özel" görüntüyü arar. Ayrıca yeni kaybettiği babasının yokluğunu annesi, dedesi ve ninesi ile paylaşmaktadır. Üniversitedeki resim hocalığını bırakıp köydeki ilkokul öğrencilerine resim eğitimi veren Murat Öğretmen de Mustafa'nın bu çabasına bir öğrenci gibi ortak olur. Film, bu iki öğrenciye üçüncü bir öğrenci olarak katılır, sinemanın "en güzel, en anlamlı, en izlemeye değer görüntüyü üretme" hedefini sorgular, kendi öyküsü ve sinematografisi üzerinden sinema dili üzerine düşünmeyi önerir.Adem’in Eli izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Adem’in Eli full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Adem’in Eli Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2018
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 30
 • 0
Erkek Tarafı Testosteron izle 2013 Yerli film
Tüm Bilgiler
Erkek Tarafı Testosteron izle 2013 Yerli film Yerli 
Yerli Film
Erkek Tarafı Testosteron 2013 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Erkek Tarafı Testosteron filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Erkek Tarafı Testosteron Film KonusuFilm, bir gelinin nikah salonundaki aykırı hareketi ile başlayan komedi dolu hikayeyi izleyicisine aktarıyor. Katıldıkları düğünün iptal olmasının ardından soluğu bir restoranda alan yedi erkeğin aralarında geçen uzun bir sohbeti kameraya yansıtan film, erkeklik hallerine ve kadının bu dünyadaki yerine odaklanıyor. Tiyatro seyircisi tarafından beş yıl boyunca büyük bir ilgiyle karşılanan Testosteron isimli tiyatro yapıtından sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini Atlıkarınca ve Başka Dilde Aşk filmleriyle tanıdığımız genç yönetmen İlksen Başarır üstleniyor. Filmin başrollerinde ise Mert Fırat, Onur Ünsal, Timur Acar, Emre Karayel, Tuna Kırlı, Metin Coşkun ve Cihan Ercan yer alıyor.Erkek Tarafı Testosteron izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Erkek Tarafı Testosteron full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Erkek Tarafı Testosteron Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2013
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 3.5
 • 39
 • 0
Nuh Tepesi izle 2019 Yerli Film
Tüm Bilgiler
Nuh Tepesi izle 2019 Yerli Film Yerli 
Yerli Film
Nuh Tepesi 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Nuh Tepesi filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Nuh Tepesi Film KonusuAli Atay, Haluk Bilginer gibi usta oyunculara yer veren Cenk Ertürk'ün yazıp yönettiği 2019 Yapımı dram filmi Nuh tepesi'nin Konusu Ömer'in babasının vasiyeti olan köyündeki dilek ağacının dibine gömülme isteğini yerine getirmek, diğer yandan da ayrılmak üzere olduğu hamile karısıyla arasını düzeltmek için çabalayan bir adamın hikayesini konu ediyor. Orta yaş krizi ile baş etmeye çalışan Ömer, babasının isteği üzerine onunla birlikte İstanbul'dan memleketleri Bursa'ya doğru yola koyulur. Ömer'in babası, öldüğü zaman köyün tepesinde bulunan, yıllar önce kendisinin diktiğini iddia ettiği bir ağacın altına gömülmek istemektedir. Ömer babasının isteğini kabul etse de, başta muhtar olmak üzere tüm köy halkı bu isteğe şiddetle karşı çıkar. Nuh Peygamber tarafından tarafından dikildiğine inandıkları ağaç, köylü için adeta bir geçim kapısı olmuş, günde onlarca kişi tarafından ziyaret edilir hale gelmiştir. Ömer ve babası, arazinin kendilerine ait olduğunu kanıtlayabilmek için uğraşırken, bürokrasi engeline takılırlar. Köyde geçirdikleri bu zaman, yıllardır birbirlerini görmeyen baba oğulun itiraflar silsilesine dönüşecektir.Nuh Tepesi izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Nuh Tepesi full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Nuh Tepesi Türkçe Dublaj izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 45
 • 0
Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle 2020 Full hd
Tüm Bilgiler
Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle 2020 Full hd Yerli 
Yerli Film
Aşk Tesadüfleri Sever 2 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Dramatik Film Aşk Tesadüfleri Sever 2Aşk Tesadüfleri Sever filminin devamı niteliğinde olan filmde bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet ettiğine konukluk ediyor. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen dram ve romantik türü filmde geçmişte yaşanan aşkların günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkarıyor.Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film KonusuFilmde aynı mahallede büyüyen ve birbirini çok seven iki gencin öyküsü anlatılıyor. Kızımızın Türk, oğlanın ise Rum olması bu aşkı imkansız kılıyor. Günümüzde geçen öyküde ise yaşadığı ilişkiden yorulan genç bir adam bir akşam Ankara’da bir sahnede çıkan genç ve güzel kadına aşık alıyor. Kadın aynı zamanda bir akademisyen. İnişli çıkışlı ilerleyen ilişkilerinde film bir anda geçmişte yaşanan aşkla hiç umulmadık bir biçimde kesişiyor.Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Bilgileri2020 yılında vizyona girmeyi başaran Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin yönetmen koltuğunda Ipek Sorak ve Ömer Faruk Sorak görünürken oyuncu kadrolarında ise Aytaç Sasmas, Elif Dogan, Nesrin Cavadzade, Yigit Kirazci gibi daha bir çok isim bulunuyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi toplamda 2 saat 00 dakika sürmektedir. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi IMDb tarafından ise 5.0 puan alıyor.Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Aşk Tesadüfleri Sever 2 full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Aşk Tesadüfleri Sever 2 Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 135
 • 0
Şuursuz Aşk izle 2019 Full Hd
Tüm Bilgiler
Şuursuz Aşk izle 2019 Full Hd Dram, Romantik 
Yerli Film
Şuursuz Aşk 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Şuursuz Aşk filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Dramatik Film Şuursuz Aşk KonusuFilm, akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir aşk hikayesini konu alıyor. Yusuf, normal şartlarda hayatının baharında bir delikanlıdır. Fakat, ihtilal sonrasında suçlu olduğu öngörülüp, derin işkencelere maruz bırakılmıştır. Günlerce darp edilen karakter, vücuduna verilen elektrik neticesinde tamamen meczup olmuştur. Bu durumuna paralel olarak da akıl hastanesine sevki gerekmiştir. İdealist bir kadın doktor, Yusuf’a uygulananlar neticesinde bunları yaşadığını fark etse de atmosfer itibariyle pek bir şey yapamayacaktır. Yusuf, akıl hastanesindeki günlerine alışmaya çalışırken tıpkı kendi durumunda bulunan Menekşe isimli genç kıza kalbini kaptıracaktır. İkili karşılarındaki bütün imkansızlıklara rağmen, birbirlerine olan sevgilerine sığınacaktırlar. Lakin sonrasında ilişkilerini de etkileyecek türden gelişmeler yaşanacaktır. Bu gelişmelerin tetikleyicisi Menekşe olacaktır.Şuursuz Aşk Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Şuursuz Aşk filminin yönetmen koltuğunda Umut Ertek görünürken oyuncu kadrolarında ise Ali Buhara Mete, Atıf Emir Benderlioğlu, Ayhan Anıl, Ayşen Batıgün, Burcu Kara, Çağlar Ozan Aksu, Demet Oran, Ebru Şahin, Halit Karaata, İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal, Ruhi Sarı, Seher Terzi, Şekip Taşpınar, Tuncer Salman, Volga Sorgu gibi daha bir çok isim bulunuyor. Şuursuz Aşk filmi toplamda 1 saat 47 dakika sürmektedir. Şuursuz Aşk filmi IMDb tarafından ise 6.5 puan alıyor.Şuursuz Aşk izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Şuursuz Aşk full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Şuursuz Aşk Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 68
 • 0
Sıfır Bir Filmi izle 2019 Full hd
Tüm Bilgiler
Sıfır Bir Filmi izle 2019 Full hd Aksiyon, Dram 
Yerli Film
Sıfır Bir 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sıfır Bir filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sıfır Bir Sinema Filmi Filmizlersin.Com'daSuç merkezi olan Adana, aksiyon dolu hayatlarını hiç düşünmeden arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azadın amansız ve inanılmaz hikayesini konu alıyor. Adanalı suç çetesi lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur. Soluksuz ve heyecan dolu filmi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sıfır Bir Full İzle filmini güvenli film izle sitemizde sansürsüz ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.Sıfır Bir Sinema Filmin KonusuSıfır Bir oldukça çarpıcı ve karanlık bir hikâye. Hayatın başka bir penceresinden size bazı gerçekleri gösterecek olan bu filmin konusu oldukça can alıcı. Film esas olarak üç karakterin yaşamını konu ediniyor. Savaş, Cihat ve Azad Adana’da suç dolu bir hayata sahiptirler ve bu hayatı arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşirler. Çete lideri Savaş, Cihad ve Azad’ı da berberine katarak suç ve şiddet dolu hayatlarını geride bırakmaya karar verir. Böylece üç dost yeni bir sayfa açmak için İzmir’e yerleşir. Burada silahlardan, çatışmalardan ve kavgadan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş oto yıkamacı açarlar. Fakat işler pek de umdukları gibi gitmez. Onlar her ne kadar geçmişten uzak kalmak isteseler de kendilerini yeni bir savaşın içinde bulurlar. Melek adındaki küçük bir kız ekibin hayatına yeni bir yön verir. Melek’in başından çok kötü şeyler geçmiştir, bunun üzerine ekibe sığınır. Ekip Melek’e ve annesine zarar veren adamların peşine düşer. Bu dönüşü olmayan bir yol olacaktır.Sıfır Bir Sinema Filmin Detaylı Bilgileri2019 yılında vizyona girmeyi başaran Sıfır Bir filminin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın görünürken oyuncu kadrolarında ise Savas Satis, Burak Sahin, Onur Akbay, Bertan Uçar, Nesih Turunç, Burak Safak, Vedat Karahan, Burak Akyüz, Cengiz Yurdutek gibi daha bir çok isim bulunuyor. Sıfır Bir Sinema filmi toplamda 1 saat 38 dakika...
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 61
 • 0
Kiki: Lanet-i Cin izle 2020 Full 1080p
Tüm Bilgiler
Kiki: Lanet-i Cin izle 2020 Full 1080p Korku, Yerli 
Yerli Film
Kiki Laneti Cin 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kiki Laneti Cin filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.Kiki Laneti Cin Film KonusuMuzaffer ile Şenay uzun süren flörtün ardından dünya evine girerler. Aradan yıllar geçer ve iki çocukları olur. Ancak Muzaffer, mutlu olamadığını öne sürerek Şenay ve iki çocuğunu terk ederek başka bir kadın ile evlenir. Bu evliliğinden de bir kızı olan genç adam, Şizofreni olan kızı nedeni ile zor zamanlar yaşamaya başlar. Hastalığını yenmesi için gitmedik doktor bırakmayan talihsiz adam maalesef çözüm bulamaz. Muzaffer'in son umudu ise Yeliz adında bir astrolog vesilesiyle tanıştığı medyum Bedir'dir. Ancak Bedir'in de Elif'i kurtarmak için verdiği çaba bir sonuç vermez. Çünkü Bedir'in de fark edemediği bir etki, sadece Elif'i değil, tüm aileyi etkisi altına almıştır. Aileyi içinde bulunduğu kabustan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Bedir, bu süreçte gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bedir'in verdiği mücadele, bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşür...Kiki Laneti Cin izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Kiki Laneti Cin full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Kiki Laneti Cin Yerli Film izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 73
 • 0
Yerli filmleri izle, en son vizyona giren yerli filmleri full hd kalitesinde ve reklamsız olarak Filmizlersin.Com farkıyla sitemizde yer alıyor.