5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle 2020 hd

Zombi Ekspresi 2: Peninsula izle 2020 hd
Zombi Ekspresi 2 Peninsula 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p Türkce Altyazi olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Zombi Ekspresi 2 Peninsula filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Zombi Ekspresi 2 Peninsula Film Konusu

Seul’dan hareket eden ve Busan’a yol alan trende bulunan yolcuların hayata tutunma çabalarını anlatılıyor. Güney Kore, zombi felaketinin etkisi altındadır ve dört yıl sonra şehre dönerek Peninsula’da Zombi istilası yaşanan bölgeye giren eski asker Jung-Seok’un yeni bir görevi vardır.
Bu denizaşırı kaçış planını başarabilen eski asker Jung-Seok’un yeni görevi ise hayatta kalmayı başaranları bularak, o insanların güvenliklerini sağlamaktır.
Zombi Ekspresi 2 Peninsula izle filmi Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Zombi Ekspresi 2 Peninsula full hd filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Zombi Ekspresi 2 Peninsula Türkce Altyazi izle filmin fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • İZLENME: 401
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı